خرید و فروش جک ریموت دار درب حیاط
اکتبر 31, 2021
قیمت فروش جک درب پارکینگ چقدر است؟
اکتبر 31, 2021
نمایش همه

خرید و فروش جک ریموتی پارکینگ در تهران و کرج

چه جک‌هایی مناسب چه پارکینگ‌هایی هستند؟

فروش جک ریموتی درب پارکینگ در تهران و کرج و سایر نقاظ کشور با توجه به میزان تردد از درب مورد نظر در شبانه روز، وزن هر لنگه در و عرض آن انتخاب میشوند جک‌های درب پارکینگ با دو عملکرد کلی مکانیکی و هیدرولیکی موجود هستند. جک‌های مکانیکی بیشتر مناسب درب پارکینگ خانگی با کم تردد هستند و جک‌های هیدرولیکی هم مناسب برای درب‌های گاراژ یا درب‌های صنعتی هستند.

جک ریموتی درب پارکینگ در تهران

جک درب و نکات خرید جک درب پارکینگ 

دربهای لولایی انواع متنوعی دارند که از جنس و متریال های محتلف تولید می شوند.اما برای اتوماتیک کردن دربهای لولایی چند نکته مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگی را انتخاب کرد.شرکت با توجه به موارد یاده شده به شما پیشنهاد میدهد در انتخاب درب پارکینگ به نکات زیر توجه کنید :

  1. وزن هر لنگه درب
  2. تعداد تردد در شبانه روز
  3. عرض هر لنگه درب

فروش انواع جک درب پارکینگی

مرکز کنترل جک درب برقی :

مرکز کنترل در فرمان باز و بسته شدن را به بازو ها نقش دارد و به مولد برق متصل میباشد جک بازویی هم اهرمی میباشد که با جذب نیروی برق و تبدیل آن به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی (برای درب‌های سنگین و پرتردد)، درب را باز یا بست می‌کند. حسگر چشمی هم برای تشخیص فرد یا وسیله‌ای در مسیر باز شدن درب به کار گرفته میشود که دو عدد چشمی باید در رو در روه قرار گیرند در صورت کج شدن یا برخورد وسیله به چشمی دیگر پشمی به خوبی کار نمیکند و از کار می افتد .

خرید و فروش اینترنتی کرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸