فروش انواع راهبند و قیمت انواع ها در تهران و کرج
فوریه 1, 2021
جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ در غرب تهران
فوریه 3, 2021
نمایش همه

خرید درب کرکره اتوماتیک پارکینگ

قیمت انواع کرکره برقی

ابتدا با کرکره برقی مغازه شروع می کنیم، البته قبل از اینکه بخواهیم وارد بحث قیمت درب کرکره ای برای مغازه شویم باید بگوییم که امنیت انواع کرکره برقی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.پس واژه های مانند کرکره ضد سرقت و امثال آن را جدی نگیرید و فکر نکنید که یک نوع خاص کرکره ضد سرقت است و نوع دیگر ضد سرقت نیست، ولی هرچه ضخامت تیغه کرکره بیشتر باشد، وزن و استحکام آن بیشتر است و البته تیغه ضخیم تر، گرانتر نیز خواهد بود.نوع نصب در بالا بردن امنیت خیلی تاثیر گذار است و اگر بعضی قطعات خاص و البته ارزان قیمت نصب نشوند ، امنیت کاهش پیدا می کند.

کرکره اتوماتیک ورودی پارکینگ

قیمت کرکره برقی مغازه

یکی از پرمصرف ترین انواع درب کرکره ای ، کرکره برقی مغازه است. خرید درب کرکره اتوماتیک پارکینگ  و در ادامه قیمت کرکره برقی مغازه و یا هر کرکره برقی دیگری با تیغه آلومینیوم و فولادی به مراتب پایین تر از درب کرکره ای شفاف است.

قیمت کرکره برقی

تفاوت دیگر کرکره برقی های بالا در چیست؟

ریل های ۳ دهنه فروشگاه نیرو موتور در زیر نما مخفی نشده است و در کناره کار نمایان است. زیرا  پس از اتمام عملیات ساخت مغازه ها کرکره ها نصب شده است و امکان مخفی نمودن ریل ها زیر نما وجود نداشته است. در نتیجه وقتی کرکره بالا است باز هم ریل های آن در دو سمت کار دیده می شوند.

کرکره سیاه رنگ نمایشگاه بنز، ابتدا کرکره نصب شده است و سپس نما کار شده است. پس ریل های آن در زیر نما مخفی شده اند و وقتی که کرکره بالا برود ، هیچ اثری از تیغه و ریل های آن دیده نمی شود. ریل و پروفیل شاسی زیر نما مخفی شده اند و رول کرکره نیز پشت تابلوی مغازه جمع می شود.

قیمت هر متر کرکره برقی

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی
در ادامه اجرای اصلی تشکیل دهنده کرکره اتوماتیک ریموت دار را معرفی می نماییم. بعضی از آنها اجزای اصلی تشکیل دهنده کرکره هستند  و بعضی دیگر مانند ردیف ۷ و ۸ اختیاری می باشند.

تیغه کرکره : تیغه همان بدنه اصلی کرکره ا ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد.
موتور کرکره : موتور کرکره در واقع نوعی ماشین الکتریکی است که با برق کار می کند ، در واقع تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره و هدایت کننده ی آن به بالا و پایین می باشد. موتورهای توبلار و ساید از انواع موتورهای کرکره برقی هستند.
ریل : پروفیلی است U شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ریل ها معمولا به صورت آلیازهای آهن و آلومینیوم ساخته می شوند .
قوطی: برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .
صفحه پلیت : دو عدد صفحه که روی قوطی چارچوب جاداده شده و موتور و کرکره برقی روی آن سوار می شود. در واقع صفحه های نگه دارنده شفت از هر دو طرف هستند .
شفت : لوله ای است که به یک سر آن موتور و به سر دیگر آن اندکپ وصل  شده و رول تیغه کرکره بر روی آن قرار می گیرد . با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود. شفت می تواند در سایزهای مختلف باشد.
جا قفلی : این قطعه برای محافظت بیشتر کرکره استفاده می شود که می تواند به انتهای تیغه کرکره متصل شود.
کاور موتور : در موتور های ساید ، چون در بیرون از شفت قرار می گیرند به خاطر زیبایی بیشتر ، محافظت آن در برابر بارش باران و برف و همچنین کاهش صدای آن ، یک کاور برای موتور اضافه می گردد

مزیت کرکره برقی مدرن به چه صورتی میباشد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸