قیمت جک درب پارکینگ در تهران
ژوئن 10, 2021
مزیت انواع جک درب ورودی پارکینگ
ژوئن 13, 2021
نمایش همه

مزیت آرامبند درب پارکینگ

آسانی در تردد خودرویی از پارکینگ ها با کمک جک درب اتومات در جوامع امروزی تبدیل گشته است. همه روزه پیشرفته ترین خط تولید در کارخانه ها راه اندازی، و جدید ترین و پرکاربرد ترین کالا ها را به بازار ها معرفی می کنند. آرامبند درب پارکینگ که از سال ۱۹۷۰ و با عملکرد هیدرولیکی ساخته شده اند، انقلابی بزرگ در آسانی تردد خودرویی از درون منزل ها ایجاد کردند. بروز بودن این نوع سیستم و کارکرد هیرولیکی آن ها باعث شد خریداران این محصولات، در قشر پر در آمد جامعه باشند. شرکت های تازه افتتاح شده در آن زمان برای به دست آوردن تمامی بازار، محصولاتی ارزان ولی با کیفیت بالا تولید نمودند تا قشر متوسط جامعه به این محصولات دسترسی تمام کمالی را داشته باشند.

جک کنترلی درب پارکینگ

کاربرد جک درب ورودی

هیچگاه از یک آرام بند انتظار نداشته باشید که درب ورودی آهنی ساختمان را مانند درب یکخچال و یا درب اتوموبیل بی صدا ببندد.

بی صدا بسته شدن درب به خیلی مسائل از جمله ساختار صحیح درب دارد. ولی در صورتی که آرام بند مناسبی برای درب ورودی انتخاب نمایید ، با کمترین میزان صدا درب بسته خواهد شد.

انواع جک آرام بند درب:

جک آرام بند دو سرعته
جک آرام بند سه سرعته

آرامبند درب پارکینگ

آرام بند مناسب درب سنگین با قفل دستی

به صورت کلی درب های ۶۵ کیلو به بالا درب های سنگین به شمار میروند معمولاً درب های آهنی و درب هایی که درون آنها شیشه کار شده است در این دسته بندی قرار می گیرند. با توجه به اینکه این درب ها از قفل معمولی بهره می برند نیازی به آرام بند سه سرعته جهت جفت سازی نداریم و آرام بند های دو سرعته سایز EN3 به بالا جهت نصب بر روی این درب ها کاملاً مناسب هستند.

کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸