ساخت و تولید انواع جک
دسامبر 31, 2021
کرکره برقی پارکینگ
ژانویه 8, 2022
نمایش همه

جک های برقی پارکینگی درب

جک برقی درب پارکینگ

جک های برقی پارکینگی درب تقریبا در دو نوع درب طراحی و تولید شده درهای دو لنگه و دربهای تک لنگه، که از لحاظ ایمنی دربهای دولنگه بهتر میباشند اکثر درب ها به داخل باز میگردد برای نصب جک درب باید فضای کافی برای چرخش به داخل و قرارگیری جک در اطراف درب وجود داشته باشد جکهای پارکینگی تک لنگه برای دربهای با عرض بالا استفاده می شوند که نیاز به بازوی جک با شفت درب بلند دارند، اما دربهای دولنگه با عرض کمتر از جک های پارکینگی باشفت پایین مانند ۴۰ سانت استفاده میگردد.

جک درب اتوماتیکی

انواع جک درب پارکینگ و حفظ امنیت و ایمنی

جک‌ درب پارکینگ یک حفاظ برای مراقبت از پارکینگ و ساختمان شما می باشد. درب های معمولی ساختمان ها خیلی راحت توسط یک اهرم و یا هل دادن باز میگردد که ماشینها و منزل شما را در خطر جدی قرار می‌دهند، اما هنگامی که از جک درب پارکینگ استفاده کنید ، این جک دارای قفل برقی میباشند که اهرم یا فشار روی آن ها کارساز نمی باشد.

جک اتوماتیکی پارکینگ

نگهداری جک پارکینگی در زمستان

تغییرات آب و هواداز جمله مشکلات و مسائلی بوده که بر جک پارکینگی تاثیر گذار میباشد سرمای زمستان و یخ زدگی ممکن است منجر به خرابی این درب ها گردد مردمی که جک پارکینگی دارند ممکن است با این مشکل مواجهه باشند که در برخی از روزها درب پارکینگ یا باز نمی گردد و یا بعد از اینکه باز شد دیگر بسته نشده باشد اختلال در باز و بست شدن جک درب پارکینگ ممکن است به علت تغییرات آب و هوایی و سرمای بیش از حد باشد.

قیمت کرکره برقی پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸