کرکره برقی درب حیاط
نوامبر 11, 2020
بهترین کرکره برقی مغازه
نوامبر 14, 2020
نمایش همه

جک در پارکینگی

جک درب پارکینگ

جک BFT
جک BFT از مهم ترین مارک های جک در پارکینگی هیدرولیکی موجود در بازار است که برای مراکز تجاری و ساختمان های با تعداد واحد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. درب لولایی از جمله دربهای اتوماتیک ای است که از این جک های هیدرولیکی استفاده می کنند. قیمت نصب جک پارکینگی مارک BFT به دلیل چشمی قدرتمند و مدار فرمان هوشمند بند معمولا تا ۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که البته یک برند شناخته شده در زمینه جک هیدرولیکی به شمار می‌رود.

جک پارکینگی یال مدل X2
جک پارکینگی شرکت یال از بهترین جک های بازار به شمار می رود. موتور این جک قدرت جابه جایی هر لنگه درب تا وزن ۳۵۰ کیلوگرم و ارتفاع ۲ متر را دارد. گارانتی این جک ۳ سال (۳۶ ماه) است یکی از ویژگی های این جک افقی بودن موتور آن است که باعث کنده کاری کمتر در هنگام نصب میشود.

جک برقی روی درب

توصیه های مهم برای انتخاب بهتر جک پارکینگی

توصیه اول: در انتخاب یک جک مناسب باید به تعداد دفعات باز و بسته شدن در ساعت توجه کرد چرا که برخی از جکهای ایرانی با باز و بسته شدن های پیاپی دچار خرابی و از کار افتادگی موقتی میشوند پس باید در انتخاب یک جک مناسب برای ساختمان های پر تردد این نکته ی مهم را در نظر گرفت.

توصیه دوم : وزن درب ها است که اهمیت زیادی در انتخاب درست جک پارکینگی مناسب دارد باید به این نکته توجه کرد که هر جکی قدرت خاصی برای جا به جا کردن درب دارد. پس باید وزن و ارتفاع درب را در انتخاب جک مد نظر قرار داد.

خرید و نصب کرکره برقی تراس بالکن

توصیه سوم: امکانات و تجهیزاتی است که همراه با جک مورد استفاده قرار می گیرند مثل: چشمی قوی (دقت و عملکرد چشمی ها )، ریموت کنترل که به اندازه ی خود جک با اهمیت هستند.

توصیه چهارم: توجه به ضد آب بودن جک، ضد گرد و غبار و سرعت عمل در زمان ترمز را میتوان اشاره کرد.

 

قطعات به کار رفته در پکیج جک پارکینگی

چشمی – ریموت کنترل – فلاشر – جک بازویی – قطعات نصبی – مرکز فرمان

مرکز فرمان: وظیفه فرمان باز و بسته شدن و همچنین توقف جک ها را صادر میکند و از طرفی می توان مرکز فرمان را رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی در نظر گرفت.
جک بازویی: وسیله ایست برای انتقال نیروی الکتریکی (برق) به مکانیکی یا هیدرولیکی که در نتیجه این عمل درب باز و بسته می شود.
ریموت کنترل: ابزار ارتباطی بین کاربر و مرکز فرمان است. کاربر در نتیجه فشردن کلید های ریموت کنترل فرمان باز و یا بسته شدن درب را به مرکز فرمان ارسال می کند و مرکز فرمان به وسیله جکهای بازویی عملیات باز و بسته شدن درب را اجرا می کند. همچنین در پکیج قطعات جک پارکینگی دو عدد ریموت کنترل وجود دارد که برای مجتمع های بزرگ می توان تعداد ریموت کنترل ها را افزایش داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله انواع ریموت کنترل و نحوه ست کردن آن مراجعه کنید.
فلاشر: ابزاری هشدار دهنده است که معمولاً به حالت چشمک زن، پیغام مرکز فرمان را نشان میدهد.
چشمی: این قطعه دارای تکنولوژی مادون قرمز می باشد اگر خودرو یا مانعی در مقابل چشم قرار بگیرد از باز و بسته شدن درب جلوگیری میکند و مانع رسیدن صدمه به خودرو یا عابر میشود.

انواع تیغه کرکره آلمینیومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸