جک درب پارکینگ

جک پارکینگی بازویی و جک کنترلی ریلی برای ریموت دار کردن درب حیاط ساختمان و پارکینگ : بهترین مارک جک درب پارکینگ درب کنترلی اتوماتیک کدام است ؟ قیمت جک درب پارکینگ در مرکز فروش محصولات اتوماتیک با نرخ مصوب همراه با نصب جک برای درب ورودی حیاط و پارکینگ محاسبه می گردد.

فروش جک برقی و نصب بهترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی در ایمن صنعت که قیمت جک درب پارکینگ برای اتومات و کنترلی کردن درب پارکینگ را با نرخ مصوب به مشتریان گرامی ارائه میدهد. در دهه اخیر به صورت متداول از جک برقی جهت کنترلی کردن درب حیاط و ریلی پشت درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب کنترلی اتوماتیک مجهز شده اند.

 

 

جک برقی یا جک پارکینگی دربازکن که با ریموت قابلیت اتومات کردن درب حیاط خودرویی را دارا است در تنوع مدل های جک درب پارکینگ با توجه به برند آن کارکرد و عمر متفاوتی را دارد . مجموعه سازه تک با نازلترین قیمت جک درب برقی پارکینگ را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی جک پارکینگی با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

 

جک پارکینگی

 

بهترین مدل جک برقی پارکینگی

امروزه جک درب پارکینگ یکی از ملزومات ساختمان ها شده است و کسی دیگر حاضر نیست از خودرو پیاده شود و درب پارکینگ را بازکند.جک پارکینگی بازار بزرگی دارد که در آن هم جک باکیفیت وجود دارد هم جک بی کیفیت. بنابراین برای خرید جک پارکینگی بهتر است نکاتی را بدانید تا شمارا برای خرید این محصول راهنمایی کند. حتما قبل از خرید جک پارکینگی طول و وزن حدودی هرلنگه درب را به دست بیاورید ،زیرا دانستن طول و وزن درب اهمیت زیادی دارد و معمولا برای درب های باطول هر لنگه ۲/۵متر از شفت های متوسط و برای بیشتر از ۲/۵متر از شفت های بلند جک در استفاده می کنند .

یکی از مهم ترین قطعاتی که برای درب های پارکینگی نیاز است جک میباشد , که مکمل درب های پارکینگی است . در واقع درب بدون جک کارکرد صحیحی نخواهد داشت و با مشکلات متعددی دچار میشود . بطور خلاصه میتوان گفت که جک های پارکینگی سرعت مکانیزم باز و بسته شدن درب را در اختیار دارد و از برخورد درب با فشار جلوگیری میکند تا هیچ آلودگی صوتی تولید نشود . جک ها انواع مختلفی دارند که هریک متناسب با شرایط و درب مخصوص به خود به کار گرفته خواهند شد . جک های درب های لولایی دو شاخه میباشند که اکنون با بررسی کردن آنها شما را با این قطعه بیشتر آشنا خواهیم کرد .

جک درب پارکینگ

برق جک درب پارکینگ

جک های پارکینگ معمولا در دو ولتاژ کاری ۲۲۰و ۲۴ولت به بازار عرضه می شوند.جک های پارکینگی ۲۲۰ولت قدرت بیشتری نسبت به جک های ۲۴ ولت دارند ولی این جک ها به دلیل متناوب بودن جریان برق شهر در تردد های بالا داغ کرده و ممکن است سوئیچ دمایی آنها قطع کرده و جک برای مدت ۳۰دقیقه تا زمان خنک شدن توقف کند.اما جک های پارکینگ ۲۴ولت در تردد های بالا داغ نمیشود و عملکرد بهتری دارد.درصورت قطع برق نیز جک های ۲۴ولت به دلیل امکان نصب باطری پشتیبان میتوانند کار کنند ولی جک های ۲۲۰ولت این امکان را ندارد.
پس اگر درمکانی زندگی میکنید که قطع جریان برق زیاد است بهتراست از جک پارکینگ ۲۴ولت استفاده کنید.البته استهلاک و هزینه خدمات جک های ۲۴ ولت بیشتراست و باطری آنها تقریبا هر ۲یا۳سال یک بار باید تعویض شود.پس اگر درتهران یا شهری که قطع برق کمی درآن است زندگی میکنید بهتر است از جک پارکینگ ۲۲۰ولت استفاده کنید. جک های ۲۴ولت خیلی کمتر از ۲۲۰ولت دربازار وجود دارد و حتی باید از برندهای معتبر خریداری شود مانند BFT زیرا تولید آن نیاز به دقت بالاتری دارد.به هیچ عنوان از جک پارکینگ ۲۴ولت ارزان قیمت که ساخت شرکت های نامعتبر هستند استفاده نکنید.زیرا شما را حتما اذیت خواهد کرد
جک های هیدرولیکی با قدرت و توان بالایی که دارند , در درب های ورودی پارکینگ وسیع و سنگین مورد استفاده قرار میگیرند , مانند درب های پارکینگی صنعتی . این نوع جک در برابر تردد بالا مشکلی نخواهد داشت و بی نقص عمل خواهد کرد . یکی از ویژگی های مثبت این جک نسبت به جک های دیگر هزینه استهلاک پایین آن است که کاملا برای مصرف کننده مقرون بصرفه است در واقع این درب با فشار روغن کار خواهد کرد .این نوع درب از نظر ایمنی یک سر و گردن از باقی جک های درب ورودی پارکینگی بالاتر است و به گونه ای عمل میکند تا اعتماد هر مصرف کننده ای را جلب نماید . هزینه تهیه این درب ها بالا میباشد و شما هر فصل احتیاج به سرویس درب خواهید داشت که میتوان مهم تربن ویژگی منفی درب را همین مورد نامید .

جک پارکینگی

 

جک درب پارکینگ برای درب لولایی

جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین. در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی به زیبایی درب لطمه وارد می شود و … می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگی می باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می باشد. در این صفحه با انواع جک زیر سطحی و نوع کارکرد آن آشنا خواهیم شد.

 

جک درب پارکینگ سازه تک

 

جک پارکینگی بازویی و جک پارکینگی ریلی

پکیج درب پارکینگ اتوماتیک بازویی یا لولایی شامل : ۲ عدد بازو ، برد مدار فرمان به همراه باکس و ترانس ، ۲ عدد ریموت ، یک جفت چشمی فتوسل ، و فلاشر و متعلقات نصب می باشد. البته در پکیج های جک نایس و لایف شامل یک عدد ریموت می باشد. پیکج جک درب پارکینگ ریلی شامل : موتور ریلی ، ۴ متر شانه فلزی ، ۲ عدد ریموت ، یک جفت چشمی فتوسل ، فلاشر و متعلقات نصل می باشد. برخی برندها شامل شانه فلزی نمی باشند.

جک‌ درب پارکینگ یک سد محکم و ایمنی برای مراقبت از پارکینگ و ساختمان شما می باشد. درب های معمولی ساختمان ها خیلی راحت توسط یک اهرم و یا هل دادن باز می‌شود که ماشینها و خانه شما را در خطر جدی قرار می‌دهند، اما زمانی که برای درب پارکینگ خود جک تهیه فرمایید کار را برای سارقین بسیار سخت کرده اید، زیرا اینگونه درب ها سنگین تر می شوند و دارای قفل برقی میباشند که اهرم یا فشار روی آن ها کارساز نمی باشد. علاوه بر این مزیت باعث راحت شدن و ساده تر شدن کارشما می شود دیگر نیاز نیست برای ورود ماشین خود به پارکینگ از ماشین پیاده شوید و درب را باز کنید، با فشردن یک دکمه درب به  طور اتوماتیک باز و بسته می شود.

 

جک برقی

 

سفارش جک درب کنترلی

با گذر زمان و پیشرفت جوامع، درب های دستی و ساده، جای خود را به درب های اتوماتیک داده‌اند. استفاده از درب های اتوماتیک در پارکینگ ها و همچنین اماکنی مانند: منازل، ادارات، شرکت ها، مغازه ها و… به امری متداول تبدیل شده است. این درب ها، از اجزای مختلفی ساخته می‌شود که یکی از آن ها جک می باشد؛ کار و وظیفه ی جک در درب پارکینگ، باز و بسته کردن آن است.

این کار به وسیله ی یک ریموت و زدن دکمه در بازکن، به طور کاملاً اتوماتیک انجام می گردد. حال ساختار جک برقی درب پارکینگ به چه صورت است؟ با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم. پیش تر گفتیم که کار جک باز و بسته کردن درب اتوماتیک می باشد. در درب های پارکینگ اتوماتیک نیز جک همین عمل را انجام می دهد. پس می‌توان گفت که یک عضو اصلی و مهم در ساختار درب پارکینگ جک می باشد، که خراب شدن آن، کل کار در را مختل خواهد کرد، پس باید به نوع و کیفیت آن توجه بسیار شود.

 

جک برقی پارکینگ

 

جک های پارکینگی به دو دسته جک بازویی و جک ریلی کشویی تقسیم میشوند. نوع جک برقی به نوع در بستگی دارد و بسته به نوع درب، وزن و عرض درب در برندها و مدلهای متفاوت می باشد. V2, BFT, FAC, TiTan, Flay یوتاب و… از جمله این برندها می باشند. فروش و نصب انواع جک درب کنترلی (بازویی) این روزها رونق گرفته و استقبال روز افزونی از این نوع درب کنترلی می شود .انواع این جک های برقی را سازه تک ارائه داده است که هر کدام از این ها علاوه بر اینکه از نظر کیفیت و قیمت جک درب حیاط با هم تفات دارند هر کدام برای کاربرد مشخصی ارائه شده اند. انتخاب یک جک درب پارکینگ ارزان خیلی هم ساده نیست چون محصولات این دسته تنوع بسیار بالایی دارند. و برای انتخاب نیاز به مشاوره و استفاده از نظر کارشناسان دارید. جک درب پارکینگ در ایران عمری تقریبا بیست ساله دارد.اما تولید آن خیلی جدیدتر است.قبل ازاین نمیشد زیاد به محصولات ایرانی اعتماد کرد و در حال حاضر با خیال راحت میتوان دست به انتخاب محصولات ایرانی زد.چون این محصولات امتحان خودشان را پس داده اند.

 

جک برقی

جک در پارکینگ ریلی V2 آیروس ۱۲۰۰ یک محصول جدید از کمپانی وی تو ایتالیا بوده و جایگزین قوی تری نسبت به محصول قدیمی همین شرکت یعنی وی تو گلد ۱۲۰۰ (V2 Gold 1200) که تا ۸۰۰ کیلوگرم قدرت داشت، شده است. لازم بذکر است که موتور جک ریلی وی تو گلد ۱۲۰۰ طرفداران بسیاری داشت و یکی از موتورهای درب ریلی بسیار نرم و بسیار کم اصطحلاک میباشد. وی تو آیروس جک ریلی است که با تجربه ساخت مدل های موفق پیشین خود کاملا به روز شده است و همسو با روند تغییرات در سطوح فناوری و نیاز های جدید طراحی شده است. این محصول جدید چند وقتی است وارد بازار ایران شده است و تجربه نصب این محصول بسیار موفق بوده است.

جک درب کشویی آیروس

جک درب ریلی Ayros 1200 V2 بای درب هایی کارایی دارد که قابلیت باز شدن را به صورت یک سمت دارند اما یکی از ضروری ترین نیاز های نصب جک ریلی داشتن دیوار معادل یا بزرگتر از عرض درب میباشد تا در زمان باز شدن درب فضای حرکتی برای درب ایجاد شود . جک ریلی آریوس ۱۲۰۰ قابلیت جابجایی درب هایی تا ۱۲۰۰ کیلوگرم و حداکثر تردد با ۴ متر ریل را دارد . از طرفی این موتور پر قدرت ایتالیایی ۶۰۰ وات است. ولتاژ کارکرد ۲۲۰ ولت دارد و حداکثر تردد با ۴ متر ریل را تا ۱۸ بار در ساعت دارد. مدار فرمان این مدل جک پارکینگی V2 مدار فرمان دیجیتال پیشرفته و مجهز به LCD می باشد جهت آشکار سازی وضعیت فعال در بد جک کشویی وی تو آیروس ۱۲۰۰ دارای کلید خلاص کن در کنار جک ریلی وتو آیروس ۱۲۰۰ ، تا در زمان قطه شدن برق به صورت دستی بتوان درب را جا بجا کرد.

 

جک درب ریلی آیروس

شرکت سیماران یکی از بزرگترین برندهای تولید کننده انواع جک برقی پارکینگی و موتورهای ریلی درب اتوماتیک پارکینگ می باشد. این شرکت که جزو پیشگامان تولید در این بخش می باشد با حدود نیم قرن تجربه در زمینه ی تولید و عرضه ی سیستم های حفاظتی همیشه سعی در طراحی و ارائه ی محصولات با کیفیت و ادغام دانش و خلاقیت در تولید داشته است. شاید بتوان نقطه عطف شرکت سیماران در محصولاتش را اطمینان بالا از کیفیت و ماندگاری بالای آن دانست که همین نکته دلیلی بر جلب رضایت مشتریان به این برند داخلی می باشد.

جک درب پارکینگ سیماران فراز

شرکت جک برقی سیماران ابتدا محصولات خود را در زمینه جک درب پارکینگ با موتور پروتکو ایتالیا به بازار عرضه می کرد و توانست تا از این موضوع رضایت مشتریان مصرف کننده را نیز بدست آورد. با گذشت زمان و با تجربه تر شدن تیم تحقیق و توسعه کمپانی سیماران و پی بردن به نکات ضعف و قوت جک های پارکینگی دیگر، این جک پارکینگی ایرانی توانست تا با بومی سازی تمامی قطعات خود روانه بازار شود. البته جک فراز سیماران در سری S از یک خلاص کن سوییچی استفاده کرد که نسبت به جک های با خلاص کن آلنی دارای امنیت بالاتری می باشد و به نوعی برگرفته از کشور ایتالیا که خود زادگاه جک پارکینگی در دنیا می باشد، است.

باید اشاره داشت که تفاوت هایی بین دو مدل درب اتوماتیک فراز سیماران مدل S4 و جک پارکینگی سیماران مدل S6 می باشد . مهمترین تفاوت این دو این است که فراز S4 برای دربهایی با طول هر لنگه ۲٫۵ متر و وزن ۳۵۰ کیلو مناسب است و جک پارکینگی فراز S6 برای دربهایی با طول ۴ متر و وزن ۲۵۰ کیلوگرم در بیشترین طول مناسب است. به طور کلی باید اشاره داشت که این محصولات  برای به کار رفتن در اماکن تجاری، اداری، مسکونی با تردد متوسط مناسب هستند.

از نکات مشترک بین جک درب پارکینگ سیماران مدل S4 و جک پارکینگی سیماران مدل S6 می توان به استفاده این دو مورد از مدار فرمان Q70 اشاره کرد. این مدار فرمان که به تازگی جایگزین مدار فرمان Q60 پروتکو شده است دارای مزیت های بیش تری است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • عدم نیاز به کارت قفل برقی برای اتصال به قفل برقی
 • زمان جداگانه باز و بسته شدن به صورت مجزا برای هر جک
 • قابلیت فست کلوز
 • تایم گذر پیاده یا نفر رو

جک بازویی برقی سیماران

جک درب برقی درب اتوماتیک پروتکو مدل (LEADER 4) محصول شرک پروتکو (Proteco) بوده که از با کیفیت ترین جک های برقی موجود در بازار می باشد. پروتکو (Proteco) یک شرکت قدیمی ایتالیایی و با سابقه درخشان در زمینه تولید جک های برقی می باشد. اولویت های تولید محصول در این شرکت به ترتیب کیفیت ، خدمات و قیمت مناسب است که در راستای رضایت مشتری این فرایند با نظارت دقیق متخصصین این شرکت انجام می شود. جک درب اتوماتیک لیدر ۴ پروتکو قابلیت کارکرد در هر شرایط اقلیمی را دارد و می تواند با زاویه بیشتر از ۹۰ درجه باز شود. علیرغم ظاهر ساده و کلیشه ای آن این جک برقی کاملا برای کاراکردهایی با تردد بالا قابل اعتماد است، شفت بلند و پیستونی (۴۰ سانت) آن به شما این امکان را می دهد که این جک برقی را برروی هر نوع درب و حتی درب های تک لنگه بتوانید نصب کنید.

نصاب جک درب اتوماتیک پروتکو

محصولات جک درب پارکینگ بی اف تی (BFT) که سالهاست از ایتالیا به ایران وارد می شود یکی از متنوع ترین و کامل ترین سیستمهای جک درب پارکینگ اعم از هیدرولیکی و الکترومکانیکی را دارا می باشد. گارانتی کلیه محصولات این شرکت دو ساله است. بی اف تی ایتالیا کار خود را در سال ۱۹۸۱ میلادی در زمینه صنایع الکترونیکی استارت زد و به صورت تخصصی تر به زمینه های جک درب پارکینگ، راهبند، سیستم های کنترل دسترسی و…وارد شد و البته امروزه یکی از قطب های تولید کننده لوازم کنترل تردد به حساب می آید. بی اف تی همواره خود را متعهد به یک قانون و سیستم اخلاقی می داند که از سال ۲۰۱۳ به طور جدی تصویب کرده است که آن هم کار و تلاش جدی در جهت کسب رضایت مشتری می باشد. جک پارکینگی بی اف تی در کنار راهبند امروزه یکی از محبوب ترین محصولات این برند به شمار می رود .

نصب جک برقی بی اف تی

با توجه به انواع مختلف جک پارکینگی موجود در این عرصه و رقابت تنگاتنگ آنها با یکدیگر چنانچه قصد خرید جک اتوماتیک را دارید و اگر کیفیت و دوام آن برای شما اهمیت دارد بهتر است جک پارکینگی BFT مدل فوبوس (Phobos) را از یاد نبرید. چرا که جک برقی بی اف تی یکی از پر سابقه ترینها در زمینه دربهای اتوماتیک است، طراحی ایتالیایی و بدنه تمام آلومینیوم آن نمایانگر یک سیستم زیبا و بدون نقص است . مدار فرمان جک برقی پارکینگ BFT با نام تالیا که به تازگی با مدل قدیمی تر آن تعویض و به روز شده است یکی از کارامد ترین تابلو فرمانهای جک برقی BFT است. سیستم هوشمند برخورد با مانع، ولتاژ برق ۲۴ ولت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر، مواد اولیه بسیار با کیفیت و بی نیاز بودن به سرویس و نگهداری و گارانتی طولانی مدت از ویژگیهایی قابل توجه این جک برقی اتوماتیک محسوب می شود. درضمن بهتر است برای نصب درب برقی BFT فوبوس از متخصصین نصب همین جک بهره بگیرید. ریموت جک اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند میباشد که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است.

قیمت درب اتومات bft

 

جک پارکینگی فادینی Fadini ایتالیا

جک پارکینگی فاديني (FADINI) محصول کشور ايتاليا می باشد و به عنوان يکي از اولين متخصصين در زمينه درب های اتوماتيک می باشد . جک پارکینگی فادینی دارای تنوع محصولات زیاد است و بر رویانواع درب های مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگی فادینی مناسب برای درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی است و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم می باشد. جک پارکینگی فادینی هیدرولیکی می باشند و غالبا برای دربهایی با تردد بالای ۳۰ مرتبه در ساعت استفاده می گردند. برخی از مشخصات فنی مشترک جک پارکینگی فادینی:

دارای قابلیت آزاد شدن در مواقع اضطراری است. جک پارکینگی فادینی از براکت های بسیار مستحکم و ضد زنگ طراحی شده است . قدرت جک پارکینگی فادینی در مدل های مختلف حداکثر طول هر لنگه در از ۱٫۸ متر الی ۷ متر می تواند باشد. دارای حرکت دو سرعته هستند و قابلیت تردد ۸۰ بار در ساعت را دارند. دارای موتور هیدرولیکی با قابلیت بای پس می باشد. بدنه فلزی قوی این جک باعث شده در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده باشد.

جک پارکینگی فک FAAC  ایتالیا

جک پارکینگی فک (FAAC) محصول کشور ایتالیا می باشد. جک پارکینگی فک یکی از قابل اطمینان ترین و قدیمی ترین جک های برقی موجود در بازار است، پیشینه کمپانی فک و گارانتی بالا این دستگاه او را از سایر هم ترازان خود متمایز می سازد. این جک پارکینگی معمولا با کاور آلومینیومی اضافه و شفت فولادی ضخیم، در دمای بالا و تردد ها زیاد، مقاومت خوبی را از خود نشان داده است. اهمیت این جک پارکینگی در طراحی، کارایی بسیار نرم و بی سروصدا، و دوام آن در تمام شرایط جوی مختلف می باشد.
جک پارکینگی فک بیشترین کاربرد را در پروژه های نصب درب پارکینگی در ایران دارند. قدرت و کیفیت خوب این جک پارکینگی باعث محبوبیت هر چه بیشتر این برند شده است. جک های بازویی الکتروهیدرولیک فک در مدل های مختلف در بازار هستند که مناسب برای درب های دولنگه مسکونی که حداکثر طول هر لنگه در ۳ متر و درب های دولنگه تجاری و صنعتی که حداکثر طول هر لنگه در۷ متر می تواند باشد. کمپانی فک به صورت تخصصی در تولید سیستم های جک پارکینگی هیدرولیک فعالیت دارد. ولی با تولید جک الکتروماتیک نشان داد که می خواهد بازار خود را در سیستم های الکترومکانیک و جک ارزان قیمت حفظ کند . این جک پارکینگی برای ساختمان ها با رفت و آمد کم ، پایین تر از ۱۵ واحد می باشد. دارای دوام و عمر بالایی میباشد. جک های الکتروماتیکی قدرت هر لنگه در تا ۳۵۰ کیلو گرم را دارد. جک مدل ۴۱۲ یکی از پر فروشترین محصولات در بازار ایران را دارد و برای درب های ساختمانی تردد پایین توصیه می شود.

نصب جک درب پارکینگ خودرو

همچنین اگر وزن هر لنگه درب تا ۳۵۰ کیلوگرم باشد از جک های سبک وزن و بالای ۳۴۰ کیلو از جک های سنگین تر استفاده میشود.مقدار تردد روزانه نیز در انتخاب جک پارکینگی بسیار موثراست ،برای تردد های بالای ۲۰ واحد بهتراست از جک های درب پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید که با فشار روغن کارمی کنند و در تردد های بالا داغ نمی کنند . اما برای ترددهای زیر ۲۰واحد می توانید از جک های پارکینگی الکتروموتور استفاده کنید. قیمت این جک ها بسیار ارزان تر هستند.با داشتن این اطلاعات و گذاشتن آن در اختیار کارشناس جک پارکینگ، میتوانید از مدل های مناسب که قابلیت انجام کارشما را دارند مطلع شوید. حال برای انتخاب برند مناسب برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ به یاد داشته باشید که از برندهایی استفاده کنید که شناخته شده باشند و شرکت خدمات دهنده آن معروف و مشخص باشد.

جک پارکینگی برای افزایش طول عمر و بهبود کارایی نیازمند نگهداری می باشد بنابر این در هر باری که از جک برقی پارکینگ استفاده می کنید به حرکت و صدای باز و بسته شدنش گوش کنید تاصدای اضافی از آن به گوش تان نرسد.  جک برقی پارکینگ به علت استفاده زیاد در طول سال احتمالاً به تدریج پیچ و مهره شان شل می شود بنابراین سعی کنید هر از چند گاهی آن ها را محکم کنید. یکی از دلایلی که باعث می شود طول عمر این درب ها کم شود این است که جک درب پارکینگ متعادل و بالانس نباشند و درنتیجه این امر باعث می شود که بازکننده درب اتوماتیک پارکینگ از فشار بیشتری برای باز کردن درب استفاده کند و در نتیجه طول عمر درب پارکینگ اتوماتیک کاهش پیدا کند. یکی از کارهای دیگری که می توانید انجام دهید تا درب اتوماتیک عمر بیشتری داشته باشد روغن کاری قسمت های متحرک درب می باشد که زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. در این درب ها کابل ها وظیفه بازو بسته کردن را برعهده دارند بنابراین در صورت خرابی به هیچ عنوان با آن ها کاری نداشته باشید و آن را بدست متخصصین و تعمیر کاران بسپارید زیرا این کابل ها بسیار قدرتمند هستند که حتی می توانند اعضای بدن را قطع کنند و حتی باعث مرگ شوند. در صورتی که جک درب اتوماتیک پارکینگ دچار آسیب و شکستگی شد باید تعویض شود تا مانع از ورود باد و باران به داخل پارکینگ شوید.

بهترین برند مدل جک درب پارکینگ ، قیمت جک پارکینگی ، انواع مدل جک درب ورودی حیاط ،  جک درب برقی ، جک بازویی در پارکینگ

 

نصب جک پارکینگی

 

جک پارکینگی از بهترین محصولات برای حفظ امنیت سازه

جک درب های اتوماتیک پارکینگ در حفظ امنیت سازه تاثیری زیادی دارند زیرا این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند که این موضوع  می تواند بر روی ورود و خروج خودروها کنترل بیشتری داشته باشد. درب پارکینگ که به صورت دستی و عادی باز و بسته می شوند احتمال ورود اشخاص ناشناس به دلیل باز ماندن درب بر اثر خطای انسانی را افزایش میدهند اما درب های اتوماتیک اینگونه نیستند و به طور خودکار بعد از باز شدن بسته میشوند که این موضوع امکان ورود افراد ناشناس را به طور کامل به صفر میرساند. امروزه باز و بسته کردن درب های پارکینگ بسیار آسان تر از گذشته شده است و دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی بدین منظور وجود ندارد.  جک برقی پارکینگ از تجهیزاتی است که کمک میکند تا بدون اینکه نیازی به دخالت انسان وجود داشته باشد درب باز و بسته شده و همچنین امنیت ساختمان نیز تا حد زیادی تامین شود. جک برقی پارکینگ به دو دلیل میتواند در تامین امنیت ساختمان و خودروهای داخل پارکینگ نقش داشته باشد. یک دلیل که باعث شده تا جک های برقی پارکنیگ بتوانند امنیت سازه را فراهم کنند باز و بسته شدن خودکار و اتوماتیک درب میباشد. درب هایی که بصورت دستی باز و بسته میشوند ممکن است به دلیل خطای انسانی باز بماند و همین این موضوع اجازه  ورود به سارقین به داخل پارکنیگ و حتی منازل را میدهد. اما جک های درب برقی پارکینگ به دلیل اینکه بصورت اتوماتیک باز و بسته میشوند و انسان در باز و بسته شدن آنها دخالت ندارد میتوانند با باز کردن و همچنین بستن بموقع درب از ورود سارقین جلوگیری بعمل آورند. جک های برقی پارکینگ با ریموت کنترل باز و بسته میشوند و از قفل های فیزیکی که با کلید باز  و بسته میشوند کمک نمیگیرند. همین موضوع یعنی باز و بسته شدن با ریموت کنترل امکان باز کردن قفل توسط سارق را به صفر رسانده اند و تنها در صورتی باز و بسته خواهند شد که اجازه از طرف فرد صادر شود. جک های برقی پارکینگ در حفظ آرامش ساختمان نیز تاثیرگذار هستند زیرا درب ها را بسیار آرام و بدون آنکه کوبیده شوند باز و بسته میکنند.  اگر قرار بر  باز و بسته شدن درب توسط انسان باشد احتمال کوبیده شدن درب ها نیز وجود خواهد داشت.

جک پارکینگی در مدل های متفاوتی در بازار موجود است که جنس های مختلفی دارند. اما برای اتوماتیک نمودن درب های لولایی بایستی جند فاکتور را مد نظر قرار داد تا بتوان بهترین بهره را از خرید خود برد. سازه تک ، مسیر انتخاب را با چند نکته اساسی برای شما ساده خواهد کرد. جک های درب پارکینگ یک مکانیسم مکانیکی ، هیدرولیکی و یا پنوماتیکی دارند که پس از نصب بر روی درب های لولایی امکان باز و بست درب را تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل فراهم می کند. برتری جک های هیدرولیکی نسبت به مکانیکی ها امکان تردد بسیار بالا و همچنین درب های بسیار سنگین و صنعتی می باشد.

 

انواع جک پارکینگی

 

در حال حاضر استفاده از جک برقی درب حیاط اتوماتیک بسیار رواج یافته است. درب اتوماتیک پارکینگ یکی از انواع جک درب ورودی می باشد که به علت سهولت در استفاده بسیار مورد استفاده ساختمان ها و سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته است. قبلاً برای قرار دادن ماشین در پارکینگ نیاز به پیاده و سوار شدن از ماشین بود ولی با حضور جک برقی پارکینگ فقط با زدن یک دکمه ریموت، درب به راحتی باز می شود و نیازی به پیاده شدن از ماشین نمی باشد. بعد از عبور ماشین از درب نیز جک برقی پارکینگ بسته می شود و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود.  درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند که از جمله آن ها می توان به درب اتوماتیک ریلی پارکینگ،جک درب لولایی، درب اتوماتیک زیرسقفی وجک پارکینگی زیر سطحی و بسیاری دیگر از انواع درب اتوماتیک پارکینگ نام برد که با توجه به نیاز هر شخص یا سازمان می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. یکی از انواع این درب ها که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است درب اتوماتیک لولایی پارکینگ می باشد. علت این محبوبیت، باز و بسته شدن این درب ها هم سمت داخل و هم به سمت خارج می باشد. این نوع درب ها جزء درب های سنگین محسوب می شوند.

جک پارکینگی انواع مختلفی دارد ، لذا مصرف کنندگان این کالا ها در انتخاب آنها به چند نکته میبایست دقت کنند :

۱ – برند جک پارکینگی

شاید بتوان به جرات گفت که شرکت سازنده جک پارکینگی مهم ترین نکته در انتخاب این محصول است ؛ هم اکنون در سراسر دنیا برند های بسیار زیادی هستند که در زمینه تولید درب های کنترلی فعالیت دارند ، برند سازنده شاخص کیفیت یک درب اتوماتیک است ، برند های مطرح بازار ایران را میتوان جک پارکینیگی یال ، سیماران ، سوزوکی ، پویادر ، گارد ، بتا ، محک و …دانست .

جک های پارکینگی سری S  و Conte  برند بریزی تولید ایتالیا بوده و سری B برند بریزی تحت لیسانس ایتالیا و مونتاژ ایران است .

۲ – طول جک بازویی

طول بازوی جک پارکینگی از عوامل مهم انتخاب صحیح جک پارکینگ میباشد ، همواره طول بازشو و طول عرض بسته جک میبایست متناسب با طول هر لنگه درب و زاویه بازشوی آن ارتباط مستقیم دارد .

طول بازشوی درب اتوماتیک ریلی بستگی به چرخندگی موتور آن دارد ، جک پارکینگی ریلی یا کشویی توسط دنده شانه ای نصب شده روی درب باز یا بسته میشود .

۳ – وزن درب پارکینگ

وزن درب را ویژگی اصلی انتخاب نوع جک میشمارند ، وزن درب در صورتی که بیش از حد قدرت موتور درب باشد ، جک پارکینگ متحمل فشار زیادی بوده و در نتیجه درگیر تعمیرات و در نتیجه خرابی خواهد بود .

در وجه مقابل آن ، در صورتی که وزن درب خیلی کمتر از قدرت جک باشد فشار ووارده به در بیشتر از حد معمول بوده و درب به صورت ضربه ای باز و بسته خواهد شد .

پس در نتیجه وزن درب میبایست با قدرت وزنی جک مطابقت داشته باشد .

۴ – ساز و کار انتقال قدرت

در خرید جک های پارکینگی همواره مساله ای پیش رو است که آن را نوع موتور جک تلقی میکنند ، موتور جک های پارکینگی در دو نوع الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تولید میشوند .

 • جک پارکینگی الکتروهیدرولیک

جک هایی با نوع موتور الکتروهیدرولیک با بهره وری از قدرت فشار بازوی هیدرولیک و متعلقات آن اقدام به حرکت و باز و بسته کرد درب مینماید ، جک های پارکینگی الکتروهیدرولیک به دلیل نیاز به تکنولوژی بالاتر متاسفانه در کشور خودمان تولید نمیشوند و از کشور هایی همچون ایتالیا ، چین ، اسپانیا ، آلمان و … وارد میشوند . جک پارکینگی هیدرولیک دارای قدرت بالاتر ، کارکرد نرم تر و عمر مفید بیشتر میباشد .

 • جک الکترومکانیک

جک های الکترومکانیک که نوع رایج تری از آن است ، بیشتردر مجتمع های مسکونی ، ساختمان ها ، ادارات ، درب ویلا ، درب های ماشین رو و کارگاهی و … مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع جک پارکینگی به علت عرضه به قیمت مطلوب تر ، سهولت در دسترسی به تعمیرات و قطعات ، کارکرد آرام و بیصدا ، مصرف انرژی کم و… بسیار بیشتر از جک های الکترو هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع از جک پارکینگی بر اساس قدرت دهی نیروی مکانیکی و ماردون حرکت و باز و بسته میگردد .

 

قیمت جک درب پارکینگ

 

عوامل مهم در انتخاب جک پارکینگی خوب

عوامل دیگری چون نوع مدار فرمان ، زاویه بازشو ،  قابلیت دو زمانه ، نوع خلاص کن ، مدت گارانتی و شرکت ارائه دهنده ، محل ساخت ، یراق آلات ، مقاومت و کلاس آب و هوایی ، متعلقات ، سازگاری با سایر دستگاه ها و… در انتخاب نوع جک پارکینگی شما دخیل خواهند بود .

جک های پارکینگی مناسب نصب پشت درب

جک های پارکینگی مناسب ایرانی در بازار جک پارکینگی یال ، جک پارکینگی سوزوکی ، جک پارکینگی بریزی و … برند های مطمئن و معتبری هستند که میتوان با خیال راحت از آنها خرید کرد . جک های پارکینگی معمولا سیستم های برقی هستند که در صورت استفاده ناصحیح ، باز و بسته شدن بیش از حد ، عدم رسیدگی و سرویس به موقع ، فشار بیش از حد به موتور جک ، اختلال جریان برق رسانی و … دچار خرابی و استهلاک بیشتر می شوند.

 

جک پارکینگ آلفا, جک پارکینگ آریا, جک پارکینگ آلدو, جک پارکینگ آرینا, جک پارکینگ آتریا, جک پارکینگی آریا, جک پارکینگی آرینا, جک پارکینگی آتریا, جک پارکینگی آلفا, جک پارکینگ ایتالیا, جک پارکینگ ایزی گیت, جک پارکینگ ارزان قیمت, جک پارکینگ انواع, جک پارکینگ ارزان, جک پارکینگ الدو, جک پارکینگ اریا, جک پارکینگ اندیشه, جک پارکینگ بریزی, جک پارکینگ بلانکو, جک پارکینگ بارسلون, جک پارکینگ بیرون بازشو, جک پارکینگ بی اف تی, جک پارکینگ بتا, جک پارکینگ بارزانته, جک پارکینگ برزی, جک پارکینگ برقی, جک پارکینگ بنینکا, جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگ پرشین پاور, جک پارکینگ پرایم

 

جک برقی

 

درب اتوماتیک پارکینگ

اصولآ تمام درب های پارکینگ و یا درب های بزرگ مجهز به سامانه اتوماسیون هستند و استفاده از این سیستم میتواند سرعت عمل را در رفت و آمد افزایش دهد و همچنین از اتلاف انرژی جلوگیری کند برای مثال شما در یک کوچه باریک و پر رفت و آمد زندگی میکنید و زمانی که به ورودی پارکینگ خود میرسید و از جک برقی بهره نمیبرید مجبور به توقف میشوید تا درب را به صورت دستی باز کنید با این کار هم خودروی شما مدتی روشن میماند و هم شما ترافیک کوچکی را در کوچه درست کرده اید که اگر درب پارکینگ اتوماتیک بود هیچ کدام از اینها به وقوع نمی پیوست. کاربرد دیگر این سیستم امنیت آن است حالا برای مثال و برعکس مثال بالا شما در یک کوچه بسیار خلوت زندگی میکنید و باز هم درب برقی ندارید حال شما باید از خودرو پیاده شوید و درب را دستی باز کنید که اگر کسی در کمین شما باشد بهترین موقع برای حمله به شماست . از دیگر کاربردهای جک ریموتی میتوان به کنترل تردد افراد و یا محدود کردن آن و یا نصب این سیستم به دستگاهای امنیتی و نظارتی میباشد.

جک برقی پارکینگی یا جک درب پارکینگ: متداولترین نوع درب اتوماتیک جک پارکینگی درب آپارتمان ها می باشدکه درب ورودی شما را تبدیل یه یک درب برقی نموده و از طریق ریموت درب اتوماتیک قادر به کنترل و باز و بسته نمودن آن هستید. البته خود جک پارکینگی خود نیز انواع مختلفی را شامل می گردد: سیستم های اتوماسیون جک برقی را می توان براساس سیستم عملکرد در دو دسته اصلی هیدرولیک و الکترومکانیک (گیربوگسی) جای داد.

جک درب اتوماتیک پارکینگ ( تک لنگه )

از یک لنگه درب تشکیل شده که به طرف راست یا چپ باز می شود. دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی در دربهای اتوماتیک تک لنگه ضروری می باشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد.

این نوع از جک بازویی در مکان هایی استفاده  می شوند که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد. برای نمونه ساختمان هایی که در طبقه همکف و یا در زیر زمین پارکینگ دارند بیشترین استفاده را از این نوع درب پارکینگی دارند.
درب پارکینگی تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند، اما توصیه می شود از لحاظ فنی این دربها در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن زیر واحد ساختمان است استفاده نشوند. به این علت که عرض این درب به طور معمول از ۲٫۳۰ متر به بالاست و اگر جک پارکینگ دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمی شود و کوبیده می شود و باعث آلودگی صوتی می گردد .

جک درب اتوماتیک پارکینگ ( دو لنگه )

قالب و فرم این دربها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن دربها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. دربهای دولنگه بیشترین استفاده را دارد و می توان گفت بیش از ۸۰ درصد دربهایی که در کشور وجود دارد ازاین نوع می باشد. درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده  می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد.

امکان باز شدن درب اتوماتیک دو لنگه به صورت جک بازویی و جک زیر سطحی امکان پذیر می باشد که هر کدام مزایای خود را دارند و برای ساختمان های مختلف قابل استفاده می باشند .

 

درب بازویی انتخاب در صورت داشتن فضایی مناسب برای باز و بسته شدن دردرب بازویی تک لنگه: اشغال فضای یک سمت در

درب بازویی دو لنگه: اشغال فضای دو طرف در

درب ریلی انتخاب در صورت داشتن فضای عرضی مناسب برای باز و بسته شدن درب به صورت کشویی

جک درب

جک هیدرولیکی مناسب برای درهای سنگین و مکان هایی با رفت و آمد زیاد
جک گیربکسی آسیب پذیر تر از هیدرولیکی و جدا بودن بخش مکانیکی از الکترونیکی
جک پنتوماتیک کم بودن مصرف انرژی و آرام و بدون سر و صدا- مناسب برای مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد

 

جک پارکینگی پرایم, جک برقی درب پارکینگ پروتکو, تنظیم جک درب پارکینگ پروتکو, نمایندگی جک درب پارکینگ پروتکو, جک درب پارکینگ پرایم, قیمت جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگ تابا, جک پارکینگ تک لنگه, جک پارکینگ توربو گیت, جک پارکینگ توربو, جک پارکینگ تیتان, جک پارکینگ تبریز, جک پارکینگ توانا, جک پارکینگ تک نما, جک پارکینگی تابا, جک پارکینگی تک لنگه, جک پارکینگ جنیوس, جک پارکینگ جابان, جک پارکینگ جنرال, جک پارکینگ جولی, جک پارکینگ جی بی دی, جک درب پارکینگ جولی, قیمت جک درب پارکینگ جابان, جک پارکینگ چیست, جک پارکینگ چارسو, جک درب پارکینگ چینی, جک پارکینگی چینی, جک پارکینگی چی خوبه, چشمی جک پارکینگ, چشمی جک پارکینگ سوزوکی, چشم جک پارکینگ, چرخ دنده جک پارکینگ, جک پارکینگ خودرو, جک پارکینگ خوب, جک پارکینگ خارجی

 

کنترلی کردن در پارکینگ

 

جک پارکینگی چیست ؟

به بازو هایی که برای باز و بسته کردن درب ها به صورت اتوماتیک به کار گرفته میشوند جک پارکینگی گفته میشود. جک پارکینگی قابلیت نصب بر روی انواع درب ها، درب های تک لنگه، درب های دو لنگه، درب های سنگین و بزرگ دارد. با تعبیه ی جک پارکینگی روی انواع درب دیگر نیازی نیست برای هر بار ورود و خروج از ماشین پیاده شوید یا کسی دیگری این کار را برای شما انجام دهد، بلکه درب ها به صورت خودکار باز و بسته میشوند و در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی میکنند.

انواع جک برقی برای درب های کنترلی کدامند ؟

جک بازویی تک لنگه : این نوع جک برروی درب های بزرگ که یک تکه هستند نصب میشود و وظیفه باز و بسته کردن در به عهده همین یک جک می‌باشد. جک بازویی برای درب های دو لنگه : برای درب های پارکینگی که دو درب دارند و از وسط باز میشوند استفاده میشود که این مدل درب، بسیار رایج می‌باشد. جک ریلی : این جک ها معمولا برای درب های بزرگ و یا در جاهایی که فضا برای باز شدن لولایی درب کم است، استفاده میشود.

برای انتخاب درب های اتوماتیک و جک پارکینگی به چه نکاتی باید توجه گردد ؟

وزن هر لنگه درب ، میزان جمعیت ساختمان ، تعداد واحد های موجود و تردد در طول ۲۴ ساعت شبانه روز ، عرض هر لنگه درب.

جک های پارکینگی در عملکرد با یکدیگر چه تفاوت هایی دارند ؟

زاویه باز شونده درب ها ، ولتاژ مصرفی برق ، جنس چرخ دنده ها ، تایمر جهت بسته شدن درب ها درصورت عمل نکردن ریموت .

 

جک پارکینگ

 

برند و مدل جک درب پارکینگ

حتما برای شما هم پیش آمده که برای باز کردن درب پارکینگ خود مجبور شوید تا از خودرو خود پیاده شوید و اقدام به باز کردن درب پارکینگ خود کنید اما پیاده شدن از ماشین در هوای سرد و بارانی و برفی کمی سخت است و به قولی تنبلی را برای شما دارد اما اگر کمی بیشتر فکر کنیم میبینیم که واقعا پیاده شدن از خودرو در شرایط نامساعد هوایی واقعا سخت است فرض کنید در باران شدید با ید حداقل یک دقیقه ای زمان برای باز کردن قفل ها و چفت های درب وقت بگذارید و به قول قدیمی ها زیر باران موش آب کشیده شوید و کاملا خیس شوید.

البته این مشکل فقط شما نیست اغلب افراد این مشکل را دارند و درب های آنان برقی و اتوماتیک نیست و بایستی این مشقت باز کردن درب را به خود بدهند اما پیش خود میگوئید که با این همه پیشرفتی که در علم وجود دارد و با این همه افزایش تجهیزات تکنولوژی واقعا چرا فکری برای این درب ها نکرده اند تا برای باز و بسته کردن آن این همه مشقت نکشیم ! بله درست است اما این مشکل در حال حاظر حل شده است و تا ده سال پیش میشد از این مشکل گلگی کرد فقط کافیست که یک مقدار به زبان عامیانه سر کیسه خود را شل کنید و کمی بودجه را برای حل مشکل درب در نظر بگیرید حتما در برخی از ساختمان ها و پارکینگ ها دیده اید که درب ها دارای ریموت هستند و به طور خودکار توسط یک ریموت کنترلر درب باز و بسه میشود در واقع چیزی که شما میخواهید اینجاست .

جک درب پارکینگ خوب, جک درب پارکینگ خرید, خرید جک پارکینگ, خازن جک پارکینگ, خريد جك پاركينگ, جک پارکینگی خودرو, جک پارکینگی خرم آباد, جک پارکینگ دیجی کالا, جک پارکینگ دیپلمات, جک پارکینگ دست دوم, جک پارکینگ درکا, جک پارکینگ دیوار, جک پارکینگ دنا, جک پارکینگ دیده بان, جک پارکینگ در مشهد, جک پارکینگ درب, جک درب پارکینگ ارزان, جک پارکینگ رویال, جک پارکینگ ریلی, جک پارکینگ رو به بیرون, جک پارکینگ را مادر, جک پارکینگ ریموت, جک ریموتی پارکینگ, جک درب پارکینگ ریلی, قیمت جک درب پارکینگ ریلی, جک پارکینگی راجر, جک پارکینگی روماک, جک پارکینگ زومر, جک پارکینگ زومر آلمان, جک پارکینگی زومر, جک برقی درب پارکینگ زومر آلمان, تنظیم جک درب پارکینگ زومر, تعمیر جک پارکینگ زومر, جک پارکینگ لاله زار, کاتالوگ جک پارکینگ زومر, موتور جک پارکینگ زومر, موتور جک درب پارکینگ زومر, جک درب پارکینگ ژاپنی, جک پارکینگ سیماران, جک پارکینگ سوزوکی, جک پارکینگ سهند, جک پارکینگ سیتی لایف, جك پاركينگ سوزوكي, جک پارکینگ سوماتک, جک پارکینگ سها, جک پارکینگ سوزوکی ۴۰۰, جک پارکینگی سوزوکی, جک پارکینگی سهند, جک پارکینگ شیراز, جک پارکینگ شاهرود, شرکت جک پارکینگ یال, جک پارکینگی شرق تهران, جک درب پارکینگ شیپور, تعمیر جک پارکینگ شمال تهران, جک پارکینگ بیرون بازشو, تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران, تعمیر جک پارکینگ در شهر قدس, تعمیرات جک درب پارکینگ شرق تهران, صدای جک پارکینگ, جک پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگی طلیعه, قیمت جک پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگ دو طبقه, جک برای پارکینگ طبقاتی, جک پارکینگی عکس, جک پارکینگی عمده, عکس جک پارکینگ, تعمیر جک پارکینگ غرب تهران, تعمیرات جک پارکینگ غرب تهران, جک پارکینگ در غرب تهران, جک پارکینگ فک, جک پارکینگ فراز ۴s, جک پارکینگ فادینی, جک پارکینگ فراز, جک پارکینگ فلای, جک پارکینگی فلای, جک درب پارکینگ فک, جک درب پارکینگ فروش, جک درب پارکینگ مدل فک, جک پارکینگ قیمت, جك پاركينگ قيمت, جک پارکینگ قسطی, جک پارکینگ قم, جک پارکینگ میلان قیمت, جك درب پاركينگ قيمت, جک پارکینگ ارزان قیمت, جک ریموت درب پارکینگ قیمت, قیمت جک پارکینگ سیماران, قیمت جک پارکینگ سوزوکی, جک پارکینگ کانه گیتس, جک پارکینگ کیا, جک پارکینگ کوچی, جک پارکینگ کسری, جک پارکینگ کالیپسو, جک پارکینگ کامه, جک پارکینگ کی اتومیشن, جک پارکینگ کرونا, جک پارکینگ کوبه, جک پارکینگ کرج, جک پارکینگ کوچی, جک پارکینگ گلدن گیت, جک پارکینگ گوچی, جک پارکینگ گارد

 

اجرای جک پارکینگی

 

نصب جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ زمان زیادی نیاز دارد بنابراین منطقی نیست هزینه نصب رایگان باشد،زیرا مانند تلوزیون نیست که فقط سیم آن را داخل پریز بزنید. اگر فروشنده به شما گفت هزینه نصب رایگان است بدانید که هزینه نصب را بر روی جک کشیده است. اگرتعداد ریموتهای مورد نیاز شما زیاد است بجای ریموت اصلی از ریموت های چینی ویا ایرانی استفاده کنید زیرا ریموتهای اصلی قیمت بالایی دارند. اما با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک در میتوانید به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت کد دهی کنید. برای مناطقی که قطع برق زیاد است از جکهای پارکینگ ۲۴ ولت که قابلیت نصب باتری بکاپ دارند استفاده کنید که شامل دو عدد باتری ۱۲ ولت میباشند که بهتر است هر کدام ۷ امپر باشد. نصب قفل برقی روی درب باعث امنیت بیشتری میشود تا در صوردت فشار درب از جهت بیرون لای دربها باز نشود. مخصوصا برای دربهای تک لنگه که طول درب زیاد است حتما باید از قفل برقی استفاده شود.

بهتر است برای نصب جک پارکینگی با یک تکنسین متخصص همکاری کنیم تا بتوانیم پروژه ای اصولی تر تحویل بگیریم ، صنایع الکترونیک سها ، بزرگترین مرکز پخش ، فروش ، نصب و پشتیبانی سیستم های حفاظتی و امنیتی با دارا بودن بیش از ۱۵ اکیپ نصب و کادر فروش مجرب و کادر خدمات و تعمیرات حرفه ای و کار بلد ، سال هاست که در زمینه فروش ، نصب و تعمیر تجهیزاتی چون جک پارکینگی ، کرکره برقی ، آیفون تصویری ، دوربین مداربسته ، دزدگیر اماکن ، راهبند اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد فعالیت مینماید ، این مجموعه در حال حاضر بزرگترین شرکت ارائه خدمات در این زمینه در سطح کشور عزیزمان میباشد .

همینطور بهتر است بدانید این شرکت نماینده انحصاری سیستم های حفاظتی و امنیتی برتر کشور از جمله برند آیفون تصویر سوزوکی ، سیماران ، تکنما ، اف اف ، سیستم های حفاظتی امنیتی بریزی ، برند معروف گلدن گیت ، گارد ، گلدن آی ، تسکو  ، پویادر ، اعلام حریق تسلا  و سایر برند های ایرانی و ایتالیایی میباشد .

 

خرید اینترنتی جک درب

 

یکی از وقتگیر ترین امورات روزانه که هرروز همه با آن روبرو می شوند، باز و بسته کردن درب پارکینگ منزل می باشد که در هر دو صورت ورود و یا خروج از پارکینگ، علاوه بر زحمت و سنگینی کار و اینکه برای خانم ها امریست بعضاً طاغت فرسا، باید بیرون از پارکینگ جهت بستن یا باز کردن درب پارکینگ خودرو را رها کرده و این خود از نظر ایمنی بسیار خطرناک میباشد. یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

اینکه موتور خودرو رابعضاً روشن رها می کنند تا درب پارکینگ را باز یا بسته نمایند، خود تهدیدی است جدی، و هموار نمودن راه دزدیدن خودرو برای دزدان است. از سویی حتی اگر تمامی موارد ایمنی را رعایت نمایند، باز هم نمیتوانند وسط کوچه یا خیابان خودرو را پارک کنند تا درب پارکینگ راببندند یا باز کنند. زیرا که در بیشتر مواقع در شهرهای بزرگ و شلوغی چون تهران قالبا جای پارک خودرو در کوچه و خیابان جزو نایاب ترین ها میباشد و راننده مجبور میشود خودرو را یا دوبله پارک کند که موجب ایجاد تراکم ترافیک میشود یا باید تا صدها متر دورتر خودرو را پارک کند.یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

جک پارکینگ گلدن, جک پارکینگی گلدن گیت, جک پارکینگی گیلان, جک پارکینگ ایزی گیت, جک پارکینگ کانه گیتس, قیمت جک درب پارکینگ گلدن گیت, جک پارکینگ لایف, جک پارکینگ لنسر, جک پارکینگ لیفت مستر, جک پارکینگ لاله زار, جک پارکینگی لنسر, جک پارکینگی لایف ایتالیا, جک درب پارکینگ لایف, جک پارکینگی لیفت مستر, جک پارکینگی لیدر ۴, جک پارکینگ میلان, جک پارکینگ محک, جک پارکینگ میلان قیمت, جک پارکینگ مشهد, جک پارکینگ محک قیمت, جک پارکینگ ماشین, جک پارکینگ مو است, جک پارکینگ مناسب, جک پارکینگ مکانیزه, جک پارکینگی موو, جک پارکینگ نایس, جک پارکینگ نیسان, جک پارکینگی نصب, جک برقی درب پارکینگ نایس, نصاب جک پارکینگ, نصب جک پارکینگ, نصب جک پارکینگ سیماران, جک درب پارکینگ سیماران نمایندگی, نمایندگی جک پارکینگ وی تو, نمایندگی جک پارکینگ پروتکو, جک پارکینگ ویرا, جک پارکینگ والنسیا, جک پارکینگ واکرا, جک پارکینگ وی تو, جک پارکینگ وینتا, جک پارکینگ ویرا تبریز, جک پارکینگ ونیز, جک پارکینگی واکرا, جک پارکینگی ویرا, جک پارکینگی ونیز, جک پارکینگ هیدرولیک, جک پارکینگ هیدرولیکی, جک درب پارکینگ هیدرولیکی, جک های پارکینگی, جک های پارکینگی سیماران, مقایسه جک های پارکینگ, جک های پارکینگ, جک های پارکینگ سیماران, جک پارکینگی همدان, جک پارکینگی هیدرولیکی, جک پارکینگ یال, جک پارکینگ یوتاب, جک پارکینگ یوروتک, جک پارکینگ یوروماتیک, جک پارکینگ یزد, جک پارکینگی, جک درب پارکینگ یال, جک درب پارکینگ یال x2, قیمت جک پارکینگ یال, شرکت جک پارکینگ یال, جک پارکینگ بارسلون, جک پارکینگ بارزانته, جک پارکینگی بارزانته, جک پارکینگی بازویی, جک پارکینگ بیرون بازشو, جک درب پارکینگ بارزانته, جک پارکینگ دیده بان, جک بالابر پارکینگی, جک بالابر پارکینگ, جک بازویی پارکینگ, جک در پارکینگ, جك در پاركينگ, جک پارکینگ درب, جک درب پارکینگ ارزان, جک درب پارکینگ دیجیکالا, جک درب پارکینگ سیماران, جک درب پارکینگ ایرانی, جک درب پارکینگ سوزوکی, جک درب پارکینگ تابا, جک در پارکینگ, جك درب پاركينگ

 

جک درب اتوماتیک

 

نصب جک پارکینگی با ولتاژ پایین ۱۲ یا ۲۴ ولت

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی با ولتاژ پایین ۱۲ یا ۲۴ ولت را میتوان به برند های BFT ساخت ایتالیا و زومر ساخت آلمان و یوتاب و بتای ساخت ایران اشاره نمود. البته برند های زیادی از این نوع وجود دارد ولی ما در اینجا به چند موردی که اشاره کردیم دلیل برتری این برندها نمیباشد و صرفا جهت مثال ذکر شده اند.

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین را اصولا برای پارکینگ های پر رفت وآمد استفاده میکنند که بدلیل تردد بالا و میزان استفاده بیشتر از، موتور ها داغ نمی شوند و از برخی از برندهای این نوع را بعنوان جک های تردد نامحدود یاد می شود و تعداد دفعات باز و بسته کردن در ب بصورت پشت سر هم هیچ آسیبی به این نوع ااز جک پارکینگی نمیرساند. ولی در میزان عمرمفید موتور آن تاثیر گذار است.

از مشخصات دیگر جک های پارکینگی به وجود میکرو سوییچ، لیمیت سوییچ میتوان اشاره کرد که این سیستم برای جلوگیری از آمپر کشی موتور های جک های پارکینگی طراحی شده اند. لذا برخی از جکهای پارکینگی ۲۲۰ولت ولتاژ بالا نظیر جک نایس (Nice) نیز از این سیستم پشتیبانی می کنند. در حقیقت این سیستم در افزایش عمر مفید آن بسیار موثر بوده و باعث عملکرد بهتر مدار فرمان میشود.

در برخی از نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین بجای سیستم میکروسوییچ یا لیمیت سوییچ از سیستم اینکودر استفاده می شود. به شکلی اگر توسط یک سنسور تعداد دورهای شفت و ماردان گیربکس جک را شمارش نموده و ذخیره می نماید و در هر بار باز و بسته شدن جک با همان تعداد دور موتور را متوقف می نماید تا از فشار آمدن و آمپرکشی موتور جلوگیری نماید. بطور مثال؛ در جک های پارکینگی کوجی (cuci) بجای سیستم میکروسویچ، از اینکودر استفاده می شود.

نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی ۲۲۰ ولت

برای نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی ۲۲۰ ولت به آن دسته از جک های پارکینگی گفته میشود که موتور آنها با استفاده از برق ۲۲۰ ولت یا ۳ فاز کار می کنند. البته موتور های ۳ فاز بسیار کم و برای درب های بسیار سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین استفاده از این موتورها تقریبا به صفر رسیده و بجای استفاده از این موتور های پر مصرف میتوان از جک های هیدرولیکی استفاده کرد.

جک های پارکینگی  ۲۲۰ ولت بدلیل قدرت بیشتر نسبت به  ولتاژ پایین بیشتر مورد توجه مردم و همچنین بدلیل اینکه برنامه ریزی آسانتر، خرابی و تعمیرات کمتر، و همچنین دارای حساسیت کمتری در نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ، نسبت به ولتاژ پایین، از استقبال بیشتری از سوی نصاب ها و فروشندگان برخوردار هستند.

نقش خازن در نصب جک پارکینگی ۲۲۰ ولت

موتور های ۲۲۰ ولت در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک برقی پارکینگی همزمان با استفاده از برق ۲۲۰ ولت شهری از خازن هایی نیز جهت راه اندازی و ایجاد اختلاف فاز در جریان دور معکوس موتورها و همچنین افزایش قدرت آن استفاده می کنند. میزان قدرت میکروفاراد خازنها در انواع جک پارکینگی متفاوت است و هر جک طبق استانداردی که تولید کننده آن برای آن تعریف کرده، باید خازن مناسب آن جک نصب شود. بطور مثال، در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی دو لنگه معمولی که با سیستم الکترو مکانیک کار میکنند اغلب از خازنهای بین ۵ تا ۱۰ میکروفاراد استفاده می شود و در موتور های ریلی بسته نوع و قدرت موتور، از خازن های قوی تا ۱۶ میکروفاراد نیز استفاده می شود. لازم به ذکر است که خازن های جک پارکینگی ۲۲۰ ولت  به صورت مصرفی بوده و بعد مدتی استفاده ضعیف شده و باید آن ها را تعویض نمود. از علائم نشان دهنده ضعف خازن، ضعیف شده و کم شدن سرعت و قدرت جک پارکینگی و بعضا نبستن کامل درب می باشد که در صورت مشاهده این موارد حتما با تکنسین مربوطه تماس گرفته و نسبت به تعویض خازنهای آن اقدام نمایید.

 

آسانی در تردد خودرویی از پارکینگ ها با کمک جک درب اتوماتیک همیشه به یک امر مهم، در جوامع امروزی تبدیل گشته است. روزانه پیشرفته ترین خط تولید در کارخانه ها راه اندازی، و جدید ترین و پرکاربرد ترین کالا ها را به بازار ها معرفی می کنند. جک درب پارکینگی که از سال ۱۹۷۰ و با عملکرد هیدرولیکی ساخته شده اند، انقلابی بزرگ در آسانی تردد خودرویی از درون منزل ها ایجاد کردند. جدید بودن این نوع سیستم و کارکرد هیرولیکی آن ها باعث شد خریداران این محصولات، در قشر پر در آمد جامعه باشند. شرکت و کمپانی نو ظهور در آن زمان برای به دست آوردن تمامی بازار، محصولاتی ارزان ولی با کیفیت بالا تولید کردند، تا قشر متوسط جامعه به این محصولات دسترسی تمام کمالی را داشته باشند.

 

جک بازویی

جک های ریلی و بازویی درب های اتوماتیک که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند و به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد. با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی خود، از یک ریموت دستی استفاده می کنند. در مواقع لازم به باز و بسته شدن در کمک می کند. مورد استفاده اصلی این درب ها، بیشتر برای تردد آسان و ایجاد امنیت بالا در پارکینگ می باشد. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند. از دیگر گام هایی که شرکت جک های پارکینگی برای آسانی در تردد به محصولات خود اضافه کرده اند، کنترل جک پارکینگی به وسیله نمایشگر درون منزلی است تا در صورت عدم دسترسی به ریموت به بازگشایی درب پارکینگ خود بپردازید.

هزینه جک درب

 

عملکرد جک های پارکینگی

جک های پارکینگی در عملکرد نیز با یکدیگر متفاوت هستند که در موارد زیر چند تفاوت را نام میبریم:

 1. زاویه باز شونده درب ها
 2. ولتاژ مصرفی برق
 3. جنس چرخ دنده ها
 4. تایمر جهت بسته شدن درب ها درصورت عمل نکردن ریموت

که در انواع دربهای اتوماتیک و جکها متفاوت هست.

ساختار جک های پارکینگی

 1. موتور: موتور الکترومکانیکی – موتور الکتروهیدرولیکی
 2. حرکت: جک برقی تک سرعته – جک برقی دو سرعته
 3. منبع تغذیه: منبع تغذیه ۲۴ ولت-منبع تغذیه ۲۲۰ ولت
 4. انتقال نیرو: مارادونی یا حلزونی – تلسکوپی

موتور جک پارکینگی

 • موتور الکترو مکانیک : (موتور الکتریکی و گیربکس) که دارای امنیت مطلوب و استفاده سبک است.

 • موتور الکترو هیدرولیک : (جک و پمپ روغن) که دارای  استهلاک کم و قدرت بالاست.

برای تعداد واحد های بالا باید از موتو الکتروهیدرولیک استفاده شود

حرکت جک پارکینگی

 • جک برقی تک سرعته : جک تنها با یک سرعت مشخص از ابتدا تا انتهای مسیر باز و بسته می شود و سرعت آن تغییر نمیکن.
 • جک برقی دو سرعته : جک با دو سرعت متفاوت درب را به حرکت در می آورد، از لحظه شروع حرکت تا کمی مانده به بسته کامل درب با سرعت اولیه که سریع تر است حرکت میکند و در آخر برای جلو گیری از ضربه و ایجاد صدای بالا با سرعتت ثانویه که کند و آرام است بسته می شود .

انتقال نیرو جک پارکینگی

 • مارادونی یا حلزونی : طول اسن جک ها ثابت است و با چرخش شفت مارادونی خود نیرو را به درب می رساند.
 • تلسکوپی : شفت جک در هنگام حرکت کوتاه و بلند می شود و درب را باز و بسته می نماید.

منبع تغذیه جک پارکینگی

 • منبع تغذیه ۲۴ ولت : این نوع از منبع تغذیه قابلیت نصب باتری را دارد که می تواند در هنگام قطعی برق به کار خود ادامه دهد.
 • منبع تغذیه ۲۲۰ ولت : این نوع منبع تغذیه معمولا قدرت بیشتری دارند و در هنگام قطعی برق می توات از ups استفاده کرد در غیر این صورت باید از خلاص کن دستی استفاده کرد.

درب های هوشمند و جک اتوماتیک درب پارکینگی همانند دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی لایت هوم از چند مدل تشکیل شده است. در این قسمت تمامی این محصولات را با خصوصیات و انواع کارکرد هایشان به شما معرفی می کنیم، تا با کمک این تجهیزات و سامانه های جک درب پارکینگی، تردد آسان تری با خودرو خود از درب پارکینگ داشته باشید. انواع درب هوشمند پارکینگی، شامل درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک پنوماتیک، درب اتوماتیک گیربکسی است که هر کدام از این محصول دارای خاصیت های متفاوت می باشد که در ادامه به توضیح تخصصی آن ها می پردازیم.

 

درب اتوماتیک

 

مزایای استفاده از جک پارکینگی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم تعبیه ی جک پارکینگی روی درب های سبک و سنگین، درب های مجتمع های مسکونی یا مکان های پر تردد مثل ادارات و مکان های دولتی مثل بیمارستان و … با حذف نیروی انسانی هم در هزینه ها صرفه جویی میکند و دیگر نیازی نیست در شرایط آب و هوایی نامطلوب برای باز و بسته کردن درب از ماشین پیاده شوید. تنها با فشردن یک دکمه درب به صورت خودکار باز و بسته میشود.

جک پارکینگی در کنترل رفت و آمد ها نیز موثر است، زیرا تنها در صورت لزوم باز و بسته میشوند و افراد یا ماشین های غریبه اجازه ی ورود به مسکن یا ادارات دولتی را ندارند و امنیت این مکان ها نیز به خوبی حفظ میشود. در گذشته باز و بسته کردن درب های سنگین مکان های شلوغ به عهده ی نیروی انسانی بود.

خرید و فروش انواع جک برقی پارکینگ

خرید و فروش انواع جک پارکینگ یکی از فعالیت های تخصصی است که توسط شرکت سازه تک در انجام میشود. این شرکت در خرید و فروش انواع جک درب پارکینگ سابقه طولانی دارد و جزو شرکت هایی است که بهترین قیمت ها را برای محصولات خود که این محصولات از بهترین برندهای روز دنیا هستند در نظر گرفته است. شرکت سازه تک در با بررسی برندهای گوناگون در سراسر دنیا همواره بهترین ها را برای فروش به مشتری عرضه میکند که دوام و عمر طولانی را به همراه خواهند داشت. جک درب پارکینگ ارزان برای ساختمان هایی که میزان رفت و آمد در آنها بسیار زیاد است و امکان خراب شدن جک های پارکینگی در مدت زمان کوتاه وجود دارد بسیار مناسب میباشد. البته جک درب پارکینگ ارزان باید به نسبت از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد. جک های پارکینگی ارزان را اگر از شرکت سازه تک در خریداری نمایید علاوه بر اینکه هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش میدهید درب هایی با کیفیت و عملکرد بسیار مناسب را نیز خریداری خواهید نمود. جک های پارکینگی ارزان که توسط شرکت سازه تک در عرضه میشوند به شرط با کیفیت بودن به مشتری عرضه میشوند. همچنین قیمت های در نظر گرفته شده برای این نوع جک ها نیز کاملا مقرون بصرفه و اقتصادی در نظر گرفته شده اند و با یک تماس و دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه میتوانید متناسب با بودجه خود بهترین جک پارکینگی با بهترین قیمت را سفارش دهید.

 

قیمت جک پارکینگ

 

قیمت جک پارکینگی

قیمت جک پارکینگی بر اساس تجهیزات و امکاناتی که دارد تعیین میشود، هرچه جک پارکینگی مجهز تر و قدرتمند تر باشد مسلما قیمت آن نیز بالا می رود.

امکانات و تجهیزاتی که جک پارکینگی دارند عبارتند از:

ریموت کنترل، چشمی، سنسور های ضد مانع، چراغ های هشدار دهنده

درب های مجهز به جک پارکینگی به کمک حسگر ها و چشمی باز و بسته میشوند و موانع را تشخیص میدهد و از برخورد درب و مانع جلوگیری می کنند. این ویژگی هم از بروز خسارت جلوگیری میکند هم باعث در امان ماندن درب از ضربه های فیزیکی میشود. چراغ های هشدار دهنده نیز نقش مهمی در مطلع کردن رانندگان از وضعیت درب ایفا میکنند. جک پارکینگی به وسیله نیروی برق کار میکنند اما در صورتی که برق قطع شد نگران نباشید، زیرا میتوان به صورت دستی نیز این درب ها را باز و بسته کرد.

با در نظر گرفتن همه ی این امکانات و تجهیزات میتوان قیمت جک پارکینگی را تخمین زد. در گذشته جک های پارکینگی فقط به صورت وارداتی بودند اما چندین سال است که جک پارکینگی ایرانی وارد بازار خرید و فروش شده اند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند. شرکت های تولید کننده ی ایرانی مثل سازه تک سال هاست در زمینه ی طراحی، ساخت و عرضه ی جک پارکنیگی مرغوب با بهترین متریال تلاش میکنند و در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده اند.

خرید کالای ایرانی مزیت هایی از جمله راه اندازی چرخ تولید کارخانه های ایرانی، مبارزه با بیکاری جوانان، خود کفایی، عدم وابستگی به کالاهای خارجی و کاهش هزینه های خرید را به دنبال دارد. در گذشته اعتقاد بر این بود که کالاهای خارجی با کیفیت و استاندارد هستند اما کالاهای ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار نیستند، اما شرکت های تولیدی چون سازه تک خط بطلانی بر تمام این ادعاهای پوچ کشیده است. این شرکت در تلاش است با حفظ کیفیت محصولات و عرضه و نصب آن ها نیاز به کالاهای خارجی را به حداقل برساند. سازه تک تولید کننده ی انواع جک اتوماتیک پارکینگی با قیمت مناسب و کیفیت بالاست.

 

جک درب اتوماتیک

 

بسیاری از اماکن یا منازلی ویلایی یا کم تردد به سیستم جک درب پارکینگی ای نیاز دارند که در درجه اول قیمت مناسبی داشته باشد و قادر باشد با بهترین کارایی برای زمان طولانی درب پارکینگ را باز و بسته نماید. برند های سازنده جک پارکینگ کم تردد معمولا ایرانی و چینی هستند و در صورتی که روزانه کمتر از ۲۰ بار تردد از آن صورت گیرد قادر است سالهای سال به نحو احسن کار نماید. مشکل اینجاست که گاهی از این سیستمها برای اماکن پر تردد تر استفاده شده و خواه ناخواه عمر مفید دستگاه به شدت کاهش میابد. تنوع این جکهای پارکینگ به این صورت است که در شفت های کوتاه تا لنگه دربهای ۲ متری مناسب می باشند و در شفت های بلند در لنگه درهای تا ۳ متر قادر به استفاده خواهند بود.

قطعات به کار رفته در جک پارکینگ

چشمی – مرکز فرمان – ریموت کنترل – فلاشر – جک بازویی – قطعات نصب

چشمی : دارای  سیستم مادون قرمز می باشد و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و مانع می شود که درب به خودرو صدمه وارد کند.
مرکز فرمان : وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی می باشد.
ریموت کنترل : وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد . غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع های بزرگ می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت .
جک بازویی : ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی است .
فلاشر : با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد .

 

جک درب اتومات ریموت دار

 

انواع جک پارکینگی و مقایسه عملکرد

۱- دو سرعته بودن برد برخی از جک ها(کم شدن سرعت در ابتدای باز و بسته شدن درب ها به دلیل کوبیده نشدن درب ها بر روی هم )

۲- زاویه ی باز شونده ی درب ها (مثلآ ۱۰۰ یا ۱۲۰ درجه)

۳- ولتاژ مصرفی ( ۲۲۰ یا ۲۴ ولت)

۴- جنس چرخ دنده ها(فولادی یا پلاستیکی)

۵- نوع خلاص کردن جک پارکینگی

۶- پشتیبانی از باطری بک آپ(در برخی از جک ها این امکان وجود ندارد)

۷- برد قابل انطباق با تمام سیستم های RF IDeas و سیستم های پلاک خوان و BMS ساختمان

۸- دارا بودن خروجی برای قفل برقی

۹- دارا بودن میکروسوییچ (درصورت عمل نکردن چشمی ها در هنگام برخورد درب با خودرو فشار وارده را تشخیص داده و درب را به صورت خود کار باز می کند)

۱۰- دارا بودن تایمر جهت بستن درب در صورت عمل نکردن ریموت کنترل

اگر جک پارکینگی درب اتوماتیک درست انتخاب شود نسبت به کرکره اتوماتیک برای پارکینگ منازل مسکونی در اولویت قرار دارد .

جک پارکینگی فک FAAC الکترومکانیک مدل ۴۱۲

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۱۲ ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای چرخ دنده ی فولادی
قفل موتور دو طرفه
ساخت ایتالیا
دارای ۷ سال گارانتی

 

جک پارکینگی وی تو V2 الکترومکانیک مدل CALYPSO 400

مشخصات جک پارکینگی وی تو V2 الکترومکانیک مدل CALYPSO 400
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
کنترل برد پیشرفته
دو سرعته
ساخت ایتالیا
دارای ۲ سال گارانتی

جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader4

مشخصات جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader4 ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای سیستم ضد برخورد با مانع
ساخت ایتالیا
دارای ۳۰ ماه گارانتی

جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader5

مشخصات جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader5 ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای سیستم ضد برخورد با مانع
ساخت ایتالیا
دارای ۳۰ ماه گارانتی

جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 3

مشخصات جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 3
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
۲۱۰ وات
۱۸ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 5

مشخصات جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 5
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۵ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
۲۲۰ وات
۱۸ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی نایس NICE الکترومکانیک مدل TOO 3000

مشخصات جک پارکینگی نایس NICE الکترومکانیک مدل TOO 3000
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
کلاس حفاظتی IP54
۲۴ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT300

مشخصات جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT 300
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
قابلیت اتصال مستقیم قفل برقی به کنترل برد
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT400

مشخصات جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT 400
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
قابلیت اتصال مستقیم قفل برقی به کنترل برد
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی زومر SOMMER الکترومکانیک مدل TWIST 200

مشخصات جک پارکینگی SOMMER مدل TWIST 200
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۲ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
دو سال گارانتی
ساخت آلمان

جک پارکینگی بی اف تی BFT الکترومکانیک مدل PHOBOS

مشخصات جک پارکینگی بی اف تی BFT الکترومکانیک مدل PHOBOS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۱۵۰ بار در طول شبانه روز
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی سامفی Somfy الکترومکانیک مدل Lxengo L

مشخصات جک پارکینگی سامفی Somfy الکترومکانیک مدل Lxengo L
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
سه سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی کامه CAME مدل Krono

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل Krono
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۴۰ مرتبه در ساعت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی کامه CAME مدل ATI

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل ATI
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد نامحدود
بسیار بی صدا
در دو مدل ۲۴ و ۲۲۰ ولت
در دو مدل کورس کوتاه و کورس بلند
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی کامه CAME مدل AXO

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل AXO
جک پارکینگی مناسب درب به وزن KG 1000
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر ۷ متر
تعداد تردد ۳۰ مرتبه در ساعت
مورد استفاده در دربهای صنعتی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BOB.21

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BOB.21
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲٫۱ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
مرکز کنترل کاملا پیشرفته
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BOB.50

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BOB.50
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Brainy
۲۳۰ ولت
ساخت ایتالیا
دو سال گارانتی

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BILL.30

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BILL.30
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگ بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BILL.50

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BILL.50
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز p4

مشخصات جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز p4
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲٫۵ متر
تعداد تردد نرمال
۲۳۰ ولت ~ ۵۰هرتز
۳۰ ماه گارانتی
ساخت ایران

جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز s4

مشخصات جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز s4
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 310
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد نرمال
۲۳۰ ولت
۳۰ ماه گارانتی
ساخت ایران

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل NUPI 66

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل NUPI 66
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۵۰ مرتبه در ساعت
دارای تابلو فرمان ELPRO7
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل HINDI 880 SPRINT

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل HINDI 880 SPRINT
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 550
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۸ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل HINDI 880 L

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل HINDI 880 L
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 550
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک صنعتی مدل MEC 800

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل MEC 800
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 2000
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۷ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی زیرسطحی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل COMBI 740

مشخصات جک پارکینگی زیرسطحی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل COMBI 740
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 700
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
زاویه بازشو در دو مدل ۱۱۰ یا ۱۷۰ درجه
جک پارکینگی نامرئی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی زیرسطحی کامه CAME الکترومکانیک مدل FROG

مشخصات جک پارکینگی زیرسطحی کامه CAME الکترومکانیک مدل FROG
جک پارکینگی زیرسطحی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 800
جک زیرسطحی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳٫۵ متر
تعداد تردد بدون محدودیت ۲۴ ولت
زاویه بازشو در دو مدل ۱۱۰ یا ۱۷۰ درجه
جک پارکینگی نامرئی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل SBS 402

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۲ SBS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۵۵ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل ۴۲۲ CBAC

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۲۲ CBAC
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۱/۸ متر
تعداد تردد ۵۵ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل ۴۰۰ SB

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۰ SB
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 650
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد ۷۰ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل SBS 400

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۰ SBS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 790
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۷ متر
تعداد تردد ۶۰ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا