جـک درب پـارکینـگ

نصب جک درب پارکینگ بازویی و ریلی برای ریموت دار کردن درب حیاط ساختمان و پارکینگ : بهترین مارک جک پارکینگی درب کنترلی اتوماتیک کدام است ؟ قیمت جک درب پارکینگ در مرکز فروش محصولات اتوماتیک با نرخ مصوب همراه با نصب جک برای درب ورودی حیاط و پارکینگ محاسبه می گردد. فروش و نصب بهترین انواع جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی در ایمن صنعت که قیمت جک پارکینگی برای اتومات و کنترلی کردن درب پارکینگ را با نرخ مصوب به مشتریان گرامی ارائه میدهد. در دهه اخیر به صورت متداول از جک درب پارکینگ جهت کنترلی کردن درب حیاط و ریلی پشت درب اتوماتیک پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته است و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و اماکن پرتردد به درب کنترلی اتوماتیک مجهز شده اند. مجموعه سازه تک با نازلترین قیمت جک درب برقی پارکینگ را نصب و راه اندازی می کند. شکل و نوع پیاده سازی جک پارکینگی با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

 

جک درب پارکینگ

 

امروزه جک درب پارکینگ یکی از ملزومات ساختمان ها شده است و کسی دیگر حاضر نیست از خودرو پیاده شود و درب پارکینگ را بازکند.جک پارکینگی بازار بزرگی دارد که در آن هم جک باکیفیت وجود دارد هم جک بی کیفیت. بنابراین برای خرید جک پارکینگی بهتر است نکاتی را بدانید تا شمارا برای خرید این محصول راهنمایی کند. حتما قبل از خرید جک پارکینگی طول و وزن حدودی هرلنگه درب را به دست بیاورید ،زیرا دانستن طول و وزن درب اهمیت زیادی دارد و معمولا برای درب های باطول هر لنگه ۲/۵متر از شفت های متوسط و برای بیشتر از ۲/۵متر از شفت های بلند جک در استفاده می کنند .

یکی از مهم ترین قطعاتی که برای درب های پارکینگی نیاز است جک میباشد , که مکمل درب های پارکینگی است . در واقع درب بدون جک کارکرد صحیحی نخواهد داشت و با مشکلات متعددی دچار میشود . بطور خلاصه میتوان گفت که جک های پارکینگی سرعت مکانیزم باز و بسته شدن درب را در اختیار دارد و از برخورد درب با فشار جلوگیری میکند تا هیچ آلودگی صوتی تولید نشود . جک ها انواع مختلفی دارند که هریک متناسب با شرایط و درب مخصوص به خود به کار گرفته خواهند شد . جک های درب های لولایی دو شاخه میباشند که اکنون با بررسی کردن آنها شما را با این قطعه بیشتر آشنا خواهیم کرد .
جک های هیدرولیکی با قدرت و توان بالایی که دارند , در درب های ورودی پارکینگ وسیع و سنگین مورد استفاده قرار میگیرند , مانند درب های پارکینگی صنعتی . این نوع جک در برابر تردد بالا مشکلی نخواهد داشت و بی نقص عمل خواهد کرد . یکی از ویژگی های مثبت این جک نسبت به جک های دیگر هزینه استهلاک پایین آن است که کاملا برای مصرف کننده مقرون بصرفه است در واقع این درب با فشار روغن کار خواهد کرد .این نوع درب از نظر ایمنی یک سر و گردن از باقی جک های درب ورودی پارکینگی بالاتر است و به گونه ای عمل میکند تا اعتماد هر مصرف کننده ای را جلب نماید . هزینه تهیه این درب ها بالا میباشد و شما هر فصل احتیاج به سرویس درب خواهید داشت که میتوان مهم تربن ویژگی منفی درب را همین مورد نامید .

جک پارکینگی

 

همچنین اگر وزن هر لنگه درب تا ۳۵۰ کیلوگرم باشد از جک های سبک وزن و بالای ۳۴۰ کیلو از جک های سنگین تر استفاده میشود.مقدار تردد روزانه نیز در انتخاب جک پارکینگی بسیار موثراست ،برای تردد های بالای ۲۰ واحد بهتراست از جک های درب پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید که با فشار روغن کارمی کنند و در تردد های بالا داغ نمی کنند . اما برای ترددهای زیر ۲۰واحد می توانید از جک های پارکینگی الکتروموتور استفاده کنید. قیمت این جک ها بسیار ارزان تر هستند.با داشتن این اطلاعات و گذاشتن آن در اختیار کارشناس جک پارکینگ، میتوانید از مدل های مناسب که قابلیت انجام کارشما را دارند مطلع شوید. حال برای انتخاب برند مناسب برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ به یاد داشته باشید که از برندهایی استفاده کنید که شناخته شده باشند و شرکت خدمات دهنده آن معروف و مشخص باشد.

بهترین برند مدل جک درب پارکینگ ، قیمت جک پارکینگی ، انواع مدل جک درب ورودی حیاط ،  جک درب برقی ، جک بازویی در پارکینگ

 

نصب جک پارکینگی

 

جک پارکینگی در مدل های متفاوتی در بازار موجود است که جنس های مختلفی دارند. اما برای اتوماتیک نمودن درب های لولایی بایستی جند فاکتور را مد نظر قرار داد تا بتوان بهترین بهره را از خرید خود برد. سازه تک ، مسیر انتخاب را با چند نکته اساسی برای شما ساده خواهد کرد.

جک های درب پارکینگ یک مکانیسم مکانیکی ، هیدرولیکی و یا پنوماتیکی دارند که پس از نصب بر روی درب های لولایی امکان باز و بست درب را تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل فراهم می کند. برتری جک های هیدرولیکی نسبت به مکانیکی ها امکان تردد بسیار بالا و همچنین درب های بسیار سنگین و صنعتی می باشد.

 

انواع جک پارکینگی

 

جک پارکینگی انواع مختلفی دارد ، لذا مصرف کنندگان این کالا ها در انتخاب آنها به چند نکته میبایست دقت کنند :

۱ – برند جک پارکینگی

شاید بتوان به جرات گفت که شرکت سازنده جک پارکینگی مهم ترین نکته در انتخاب این محصول است ؛ هم اکنون در سراسر دنیا برند های بسیار زیادی هستند که در زمینه تولید درب های کنترلی فعالیت دارند ، برند سازنده شاخص کیفیت یک درب اتوماتیک است ، برند های مطرح بازار ایران را میتوان جک پارکینیگی یال ، سیماران ، سوزوکی ، پویادر ، گارد ، بتا ، محک و …دانست .

جک های پارکینگی سری S  و Conte  برند بریزی تولید ایتالیا بوده و سری B برند بریزی تحت لیسانس ایتالیا و مونتاژ ایران است .

۲ – طول جک بازویی

طول بازوی جک پارکینگی از عوامل مهم انتخاب صحیح جک پارکینگ میباشد ، همواره طول بازشو و طول عرض بسته جک میبایست متناسب با طول هر لنگه درب و زاویه بازشوی آن ارتباط مستقیم دارد .

طول بازشوی درب اتوماتیک ریلی بستگی به چرخندگی موتور آن دارد ، جک پارکینگی ریلی یا کشویی توسط دنده شانه ای نصب شده روی درب باز یا بسته میشود .

۳ – وزن درب پارکینگ

وزن درب را ویژگی اصلی انتخاب نوع جک میشمارند ، وزن درب در صورتی که بیش از حد قدرت موتور درب باشد ، جک پارکینگ متحمل فشار زیادی بوده و در نتیجه درگیر تعمیرات و در نتیجه خرابی خواهد بود .

در وجه مقابل آن ، در صورتی که وزن درب خیلی کمتر از قدرت جک باشد فشار ووارده به در بیشتر از حد معمول بوده و درب به صورت ضربه ای باز و بسته خواهد شد .

پس در نتیجه وزن درب میبایست با قدرت وزنی جک مطابقت داشته باشد .

۴ – ساز و کار انتقال قدرت

در خرید جک های پارکینگی همواره مساله ای پیش رو است که آن را نوع موتور جک تلقی میکنند ، موتور جک های پارکینگی در دو نوع الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک تولید میشوند .

 • جک پارکینگی الکتروهیدرولیک

جک هایی با نوع موتور الکتروهیدرولیک با بهره وری از قدرت فشار بازوی هیدرولیک و متعلقات آن اقدام به حرکت و باز و بسته کرد درب مینماید ، جک های پارکینگی الکتروهیدرولیک به دلیل نیاز به تکنولوژی بالاتر متاسفانه در کشور خودمان تولید نمیشوند و از کشور هایی همچون ایتالیا ، چین ، اسپانیا ، آلمان و … وارد میشوند . جک پارکینگی هیدرولیک دارای قدرت بالاتر ، کارکرد نرم تر و عمر مفید بیشتر میباشد .

 • جک الکترومکانیک

جک های الکترومکانیک که نوع رایج تری از آن است ، بیشتردر مجتمع های مسکونی ، ساختمان ها ، ادارات ، درب ویلا ، درب های ماشین رو و کارگاهی و … مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع جک پارکینگی به علت عرضه به قیمت مطلوب تر ، سهولت در دسترسی به تعمیرات و قطعات ، کارکرد آرام و بیصدا ، مصرف انرژی کم و… بسیار بیشتر از جک های الکترو هیدرولیک مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع از جک پارکینگی بر اساس قدرت دهی نیروی مکانیکی و ماردون حرکت و باز و بسته میگردد .

 

قیمت جک درب پارکینگ

 

عوامل مهم در انتخاب جک پارکینگی خوب

عوامل دیگری چون نوع مدار فرمان ، زاویه بازشو ،  قابلیت دو زمانه ، نوع خلاص کن ، مدت گارانتی و شرکت ارائه دهنده ، محل ساخت ، یراق آلات ، مقاومت و کلاس آب و هوایی ، متعلقات ، سازگاری با سایر دستگاه ها و… در انتخاب نوع جک پارکینگی شما دخیل خواهند بود .

جک های پارکینگی مناسب نصب پشت درب

جک های پارکینگی مناسب ایرانی در بازار جک پارکینگی یال ، جک پارکینگی سوزوکی ، جک پارکینگی بریزی و … برند های مطمئن و معتبری هستند که میتوان با خیال راحت از آنها خرید کرد . جک های پارکینگی معمولا سیستم های برقی هستند که در صورت استفاده ناصحیح ، باز و بسته شدن بیش از حد ، عدم رسیدگی و سرویس به موقع ، فشار بیش از حد به موتور جک ، اختلال جریان برق رسانی و … دچار خرابی و استهلاک بیشتر می شوند.

 

 

جک بازویی

 

درب اتوماتیک پارکینگ

جک درب اتوماتیک پارکینگ ( تک لنگه )

از یک لنگه درب تشکیل شده که به طرف راست یا چپ باز می شود. دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی در دربهای اتوماتیک تک لنگه ضروری می باشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد.

این نوع از جک بازویی در مکان هایی استفاده  می شوند که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد. برای نمونه ساختمان هایی که در طبقه همکف و یا در زیر زمین پارکینگ دارند بیشترین استفاده را از این نوع درب پارکینگی دارند.
درب پارکینگی تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند، اما توصیه می شود از لحاظ فنی این دربها در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن زیر واحد ساختمان است استفاده نشوند. به این علت که عرض این درب به طور معمول از ۲٫۳۰ متر به بالاست و اگر جک پارکینگ دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمی شود و کوبیده می شود و باعث آلودگی صوتی می گردد .

جک درب اتوماتیک پارکینگ ( دو لنگه )

قالب و فرم این دربها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن دربها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. دربهای دولنگه بیشترین استفاده را دارد و می توان گفت بیش از ۸۰ درصد دربهایی که در کشور وجود دارد ازاین نوع می باشد. درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده  می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد.

امکان باز شدن درب اتوماتیک دو لنگه به صورت جک بازویی و جک زیر سطحی امکان پذیر می باشد که هر کدام مزایای خود را دارند و برای ساختمان های مختلف قابل استفاده می باشند .

 

درب بازویی انتخاب در صورت داشتن فضایی مناسب برای باز و بسته شدن دردرب بازویی تک لنگه: اشغال فضای یک سمت در

درب بازویی دو لنگه: اشغال فضای دو طرف در

درب ریلی انتخاب در صورت داشتن فضای عرضی مناسب برای باز و بسته شدن درب به صورت کشویی

جک درب

جک هیدرولیکی مناسب برای درهای سنگین و مکان هایی با رفت و آمد زیاد
جک گیربکسی آسیب پذیر تر از هیدرولیکی و جدا بودن بخش مکانیکی از الکترونیکی
جک پنتوماتیک کم بودن مصرف انرژی و آرام و بدون سر و صدا- مناسب برای مکان هایی که امکان سیم کشی وجود ندارد

 

 

کنترلی کردن در پارکینگ

 

جک پارکینگی چیست ؟

به بازو هایی که برای باز و بسته کردن درب ها به صورت اتوماتیک به کار گرفته میشوند جک پارکینگی گفته میشود. جک پارکینگی قابلیت نصب بر روی انواع درب ها، درب های تک لنگه، درب های دو لنگه، درب های سنگین و بزرگ دارد. با تعبیه ی جک پارکینگی روی انواع درب دیگر نیازی نیست برای هر بار ورود و خروج از ماشین پیاده شوید یا کسی دیگری این کار را برای شما انجام دهد، بلکه درب ها به صورت خودکار باز و بسته میشوند و در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی میکنند.

انواع جک برقی برای درب های کنترلی کدامند ؟

جک بازویی تک لنگه : این نوع جک برروی درب های بزرگ که یک تکه هستند نصب میشود و وظیفه باز و بسته کردن در به عهده همین یک جک می‌باشد. جک بازویی برای درب های دو لنگه : برای درب های پارکینگی که دو درب دارند و از وسط باز میشوند استفاده میشود که این مدل درب، بسیار رایج می‌باشد. جک ریلی : این جک ها معمولا برای درب های بزرگ و یا در جاهایی که فضا برای باز شدن لولایی درب کم است، استفاده میشود.

برای انتخاب درب های اتوماتیک و جک پارکینگی به چه نکاتی باید توجه گردد ؟

وزن هر لنگه درب ، میزان جمعیت ساختمان ، تعداد واحد های موجود و تردد در طول ۲۴ ساعت شبانه روز ، عرض هر لنگه درب.

جک های پارکینگی در عملکرد با یکدیگر چه تفاوت هایی دارند ؟

زاویه باز شونده درب ها ، ولتاژ مصرفی برق ، جنس چرخ دنده ها ، تایمر جهت بسته شدن درب ها درصورت عمل نکردن ریموت .

 

جک پارکینگ

 

حتما برای شما هم پیش آمده که برای باز کردن درب پارکینگ خود مجبور شوید تا از خودرو خود پیاده شوید و اقدام به باز کردن درب پارکینگ خود کنید اما پیاده شدن از ماشین در هوای سرد و بارانی و برفی کمی سخت است و به قولی تنبلی را برای شما دارد اما اگر کمی بیشتر فکر کنیم میبینیم که واقعا پیاده شدن از خودرو در شرایط نامساعد هوایی واقعا سخت است فرض کنید در باران شدید با ید حداقل یک دقیقه ای زمان برای باز کردن قفل ها و چفت های درب وقت بگذارید و به قول قدیمی ها زیر باران موش آب کشیده شوید و کاملا خیس شوید.

البته این مشکل فقط شما نیست اغلب افراد این مشکل را دارند و درب های آنان برقی و اتوماتیک نیست و بایستی این مشقت باز کردن درب را به خود بدهند اما پیش خود میگوئید که با این همه پیشرفتی که در علم وجود دارد و با این همه افزایش تجهیزات تکنولوژی واقعا چرا فکری برای این درب ها نکرده اند تا برای باز و بسته کردن آن این همه مشقت نکشیم ! بله درست است اما این مشکل در حال حاظر حل شده است و تا ده سال پیش میشد از این مشکل گلگی کرد فقط کافیست که یک مقدار به زبان عامیانه سر کیسه خود را شل کنید و کمی بودجه را برای حل مشکل درب در نظر بگیرید حتما در برخی از ساختمان ها و پارکینگ ها دیده اید که درب ها دارای ریموت هستند و به طور خودکار توسط یک ریموت کنترلر درب باز و بسه میشود در واقع چیزی که شما میخواهید اینجاست .

 

اجرای جک پارکینگی

 

نصب جک پارکینگی

نصب جک پارکینگ زمان زیادی نیاز دارد بنابراین منطقی نیست هزینه نصب رایگان باشد،زیرا مانند تلوزیون نیست که فقط سیم آن را داخل پریز بزنید. اگر فروشنده به شما گفت هزینه نصب رایگان است بدانید که هزینه نصب را بر روی جک کشیده است. اگرتعداد ریموتهای مورد نیاز شما زیاد است بجای ریموت اصلی از ریموت های چینی ویا ایرانی استفاده کنید زیرا ریموتهای اصلی قیمت بالایی دارند. اما با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک در میتوانید به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت کد دهی کنید. برای مناطقی که قطع برق زیاد است از جکهای پارکینگ ۲۴ ولت که قابلیت نصب باتری بکاپ دارند استفاده کنید که شامل دو عدد باتری ۱۲ ولت میباشند که بهتر است هر کدام ۷ امپر باشد. نصب قفل برقی روی درب باعث امنیت بیشتری میشود تا در صوردت فشار درب از جهت بیرون لای دربها باز نشود. مخصوصا برای دربهای تک لنگه که طول درب زیاد است حتما باید از قفل برقی استفاده شود.

بهتر است برای نصب جک پارکینگی با یک تکنسین متخصص همکاری کنیم تا بتوانیم پروژه ای اصولی تر تحویل بگیریم ، صنایع الکترونیک سها ، بزرگترین مرکز پخش ، فروش ، نصب و پشتیبانی سیستم های حفاظتی و امنیتی با دارا بودن بیش از ۱۵ اکیپ نصب و کادر فروش مجرب و کادر خدمات و تعمیرات حرفه ای و کار بلد ، سال هاست که در زمینه فروش ، نصب و تعمیر تجهیزاتی چون جک پارکینگی ، کرکره برقی ، آیفون تصویری ، دوربین مداربسته ، دزدگیر اماکن ، راهبند اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد فعالیت مینماید ، این مجموعه در حال حاضر بزرگترین شرکت ارائه خدمات در این زمینه در سطح کشور عزیزمان میباشد .

همینطور بهتر است بدانید این شرکت نماینده انحصاری سیستم های حفاظتی و امنیتی برتر کشور از جمله برند آیفون تصویر سوزوکی ، سیماران ، تکنما ، اف اف ، سیستم های حفاظتی امنیتی بریزی ، برند معروف گلدن گیت ، گارد ، گلدن آی ، تسکو  ، پویادر ، اعلام حریق تسلا  و سایر برند های ایرانی و ایتالیایی میباشد .

 

خرید اینترنتی جک درب

 

یکی از وقتگیر ترین امورات روزانه که هرروز همه با آن روبرو می شوند، باز و بسته کردن درب پارکینگ منزل می باشد که در هر دو صورت ورود و یا خروج از پارکینگ، علاوه بر زحمت و سنگینی کار و اینکه برای خانم ها امریست بعضاً طاغت فرسا، باید بیرون از پارکینگ جهت بستن یا باز کردن درب پارکینگ خودرو را رها کرده و این خود از نظر ایمنی بسیار خطرناک میباشد. یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

اینکه موتور خودرو رابعضاً روشن رها می کنند تا درب پارکینگ را باز یا بسته نمایند، خود تهدیدی است جدی، و هموار نمودن راه دزدیدن خودرو برای دزدان است. از سویی حتی اگر تمامی موارد ایمنی را رعایت نمایند، باز هم نمیتوانند وسط کوچه یا خیابان خودرو را پارک کنند تا درب پارکینگ راببندند یا باز کنند. زیرا که در بیشتر مواقع در شهرهای بزرگ و شلوغی چون تهران قالبا جای پارک خودرو در کوچه و خیابان جزو نایاب ترین ها میباشد و راننده مجبور میشود خودرو را یا دوبله پارک کند که موجب ایجاد تراکم ترافیک میشود یا باید تا صدها متر دورتر خودرو را پارک کند.یکی از راه های مناسب برای رهایی از این مشکل اتوماتیک کردن درب ها با نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی می باشد.

 

جک درب اتوماتیک

 

نصب جک پارکینگی با ولتاژ پایین ۱۲ یا ۲۴ ولت

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی با ولتاژ پایین ۱۲ یا ۲۴ ولت را میتوان به برند های BFT ساخت ایتالیا و زومر ساخت آلمان و یوتاب و بتای ساخت ایران اشاره نمود. البته برند های زیادی از این نوع وجود دارد ولی ما در اینجا به چند موردی که اشاره کردیم دلیل برتری این برندها نمیباشد و صرفا جهت مثال ذکر شده اند.

برای نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین را اصولا برای پارکینگ های پر رفت وآمد استفاده میکنند که بدلیل تردد بالا و میزان استفاده بیشتر از، موتور ها داغ نمی شوند و از برخی از برندهای این نوع را بعنوان جک های تردد نامحدود یاد می شود و تعداد دفعات باز و بسته کردن در ب بصورت پشت سر هم هیچ آسیبی به این نوع ااز جک پارکینگی نمیرساند. ولی در میزان عمرمفید موتور آن تاثیر گذار است.

از مشخصات دیگر جک های پارکینگی به وجود میکرو سوییچ، لیمیت سوییچ میتوان اشاره کرد که این سیستم برای جلوگیری از آمپر کشی موتور های جک های پارکینگی طراحی شده اند. لذا برخی از جکهای پارکینگی ۲۲۰ولت ولتاژ بالا نظیر جک نایس (Nice) نیز از این سیستم پشتیبانی می کنند. در حقیقت این سیستم در افزایش عمر مفید آن بسیار موثر بوده و باعث عملکرد بهتر مدار فرمان میشود.

در برخی از نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ولتاژ پایین بجای سیستم میکروسوییچ یا لیمیت سوییچ از سیستم اینکودر استفاده می شود. به شکلی اگر توسط یک سنسور تعداد دورهای شفت و ماردان گیربکس جک را شمارش نموده و ذخیره می نماید و در هر بار باز و بسته شدن جک با همان تعداد دور موتور را متوقف می نماید تا از فشار آمدن و آمپرکشی موتور جلوگیری نماید. بطور مثال؛ در جک های پارکینگی کوجی (cuci) بجای سیستم میکروسویچ، از اینکودر استفاده می شود.

نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی ۲۲۰ ولت

برای نصب جک پارکینگی با ولتاژ قوی ۲۲۰ ولت به آن دسته از جک های پارکینگی گفته میشود که موتور آنها با استفاده از برق ۲۲۰ ولت یا ۳ فاز کار می کنند. البته موتور های ۳ فاز بسیار کم و برای درب های بسیار سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین استفاده از این موتورها تقریبا به صفر رسیده و بجای استفاده از این موتور های پر مصرف میتوان از جک های هیدرولیکی استفاده کرد.

جک های پارکینگی  ۲۲۰ ولت بدلیل قدرت بیشتر نسبت به  ولتاژ پایین بیشتر مورد توجه مردم و همچنین بدلیل اینکه برنامه ریزی آسانتر، خرابی و تعمیرات کمتر، و همچنین دارای حساسیت کمتری در نصب جک پارکینگی و یا تعمیر جک پارکینگی ، نسبت به ولتاژ پایین، از استقبال بیشتری از سوی نصاب ها و فروشندگان برخوردار هستند.

نقش خازن در نصب جک پارکینگی ۲۲۰ ولت

موتور های ۲۲۰ ولت در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی همزمان با استفاده از برق ۲۲۰ ولت شهری از خازن هایی نیز جهت راه اندازی و ایجاد اختلاف فاز در جریان دور معکوس موتورها و همچنین افزایش قدرت آن استفاده می کنند. میزان قدرت میکروفاراد خازنها در انواع جک پارکینگی متفاوت است و هر جک طبق استانداردی که تولید کننده آن برای آن تعریف کرده، باید خازن مناسب آن جک نصب شود. بطور مثال، در نصب جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگی دو لنگه معمولی که با سیستم الکترو مکانیک کار میکنند اغلب از خازنهای بین ۵ تا ۱۰ میکروفاراد استفاده می شود و در موتور های ریلی بسته نوع و قدرت موتور، از خازن های قوی تا ۱۶ میکروفاراد نیز استفاده می شود. لازم به ذکر است که خازن های جک پارکینگی ۲۲۰ ولت  به صورت مصرفی بوده و بعد مدتی استفاده ضعیف شده و باید آن ها را تعویض نمود. از علائم نشان دهنده ضعف خازن، ضعیف شده و کم شدن سرعت و قدرت جک پارکینگی و بعضا نبستن کامل درب می باشد که در صورت مشاهده این موارد حتما با تکنسین مربوطه تماس گرفته و نسبت به تعویض خازنهای آن اقدام نمایید.

 

آسانی در تردد خودرویی از پارکینگ ها با کمک جک درب اتوماتیک همیشه به یک امر مهم، در جوامع امروزی تبدیل گشته است. روزانه پیشرفته ترین خط تولید در کارخانه ها راه اندازی، و جدید ترین و پرکاربرد ترین کالا ها را به بازار ها معرفی می کنند. جک درب پارکینگی که از سال ۱۹۷۰ و با عملکرد هیدرولیکی ساخته شده اند، انقلابی بزرگ در آسانی تردد خودرویی از درون منزل ها ایجاد کردند. جدید بودن این نوع سیستم و کارکرد هیرولیکی آن ها باعث شد خریداران این محصولات، در قشر پر در آمد جامعه باشند. شرکت و کمپانی نو ظهور در آن زمان برای به دست آوردن تمامی بازار، محصولاتی ارزان ولی با کیفیت بالا تولید کردند، تا قشر متوسط جامعه به این محصولات دسترسی تمام کمالی را داشته باشند.

 

جک بازویی

جک های ریلی و بازویی درب های اتوماتیک که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند و به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد. با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی خود، از یک ریموت دستی استفاده می کنند. در مواقع لازم به باز و بسته شدن در کمک می کند. مورد استفاده اصلی این درب ها، بیشتر برای تردد آسان و ایجاد امنیت بالا در پارکینگ می باشد. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند. از دیگر گام هایی که شرکت جک های پارکینگی برای آسانی در تردد به محصولات خود اضافه کرده اند، کنترل جک پارکینگی به وسیله نمایشگر درون منزلی است تا در صورت عدم دسترسی به ریموت به بازگشایی درب پارکینگ خود بپردازید.

هزینه جک درب

 

عملکرد جک های پارکینگی

جک های پارکینگی در عملکرد نیز با یکدیگر متفاوت هستند که در موارد زیر چند تفاوت را نام میبریم:

 1. زاویه باز شونده درب ها
 2. ولتاژ مصرفی برق
 3. جنس چرخ دنده ها
 4. تایمر جهت بسته شدن درب ها درصورت عمل نکردن ریموت

که در انواع دربهای اتوماتیک و جکها متفاوت هست.

ساختار جک های پارکینگی

 1. موتور: موتور الکترومکانیکی – موتور الکتروهیدرولیکی
 2. حرکت: جک برقی تک سرعته – جک برقی دو سرعته
 3. منبع تغذیه: منبع تغذیه ۲۴ ولت-منبع تغذیه ۲۲۰ ولت
 4. انتقال نیرو: مارادونی یا حلزونی – تلسکوپی

موتور جک پارکینگی

 • موتور الکترو مکانیک : (موتور الکتریکی و گیربکس) که دارای امنیت مطلوب و استفاده سبک است.

 • موتور الکترو هیدرولیک : (جک و پمپ روغن) که دارای  استهلاک کم و قدرت بالاست.

برای تعداد واحد های بالا باید از موتو الکتروهیدرولیک استفاده شود

حرکت جک پارکینگی

 • جک برقی تک سرعته : جک تنها با یک سرعت مشخص از ابتدا تا انتهای مسیر باز و بسته می شود و سرعت آن تغییر نمیکن.

 • جک برقی دو سرعته : جک با دو سرعت متفاوت درب را به حرکت در می آورد، از لحظه شروع حرکت تا کمی مانده به بسته کامل درب با سرعت اولیه که سریع تر است حرکت میکند و در آخر برای جلو گیری از ضربه و ایجاد صدای بالا با سرعتت ثانویه که کند و آرام است بسته می شود .

انتقال نیرو جک پارکینگی

 • مارادونی یا حلزونی : طول اسن جک ها ثابت است و با چرخش شفت مارادونی خود نیرو را به درب می رساند.

 • تلسکوپی : شفت جک در هنگام حرکت کوتاه و بلند می شود و درب را باز و بسته می نماید.

منبع تغذیه جک پارکینگی

 • منبع تغذیه ۲۴ ولت : این نوع از منبع تغذیه قابلیت نصب باتری را دارد که می تواند در هنگام قطعی برق به کار خود ادامه دهد.

 • منبع تغذیه ۲۲۰ ولت : این نوع منبع تغذیه معمولا قدرت بیشتری دارند و در هنگام قطعی برق می توات از ups استفاده کرد در غیر این صورت باید از خلاص کن دستی استفاده کرد.

درب های هوشمند و جک اتوماتیک درب پارکینگی همانند دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی لایت هوم از چند مدل تشکیل شده است. در این قسمت تمامی این محصولات را با خصوصیات و انواع کارکرد هایشان به شما معرفی می کنیم، تا با کمک این تجهیزات و سامانه های جک درب پارکینگی، تردد آسان تری با خودرو خود از درب پارکینگ داشته باشید. انواع درب هوشمند پارکینگی، شامل درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک پنوماتیک، درب اتوماتیک گیربکسی است که هر کدام از این محصول دارای خاصیت های متفاوت می باشد که در ادامه به توضیح تخصصی آن ها می پردازیم.

 

درب اتوماتیک

 

مزایای استفاده از جک پارکینگی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم تعبیه ی جک پارکینگی روی درب های سبک و سنگین، درب های مجتمع های مسکونی یا مکان های پر تردد مثل ادارات و مکان های دولتی مثل بیمارستان و … با حذف نیروی انسانی هم در هزینه ها صرفه جویی میکند و دیگر نیازی نیست در شرایط آب و هوایی نامطلوب برای باز و بسته کردن درب از ماشین پیاده شوید. تنها با فشردن یک دکمه درب به صورت خودکار باز و بسته میشود.

جک پارکینگی در کنترل رفت و آمد ها نیز موثر است، زیرا تنها در صورت لزوم باز و بسته میشوند و افراد یا ماشین های غریبه اجازه ی ورود به مسکن یا ادارات دولتی را ندارند و امنیت این مکان ها نیز به خوبی حفظ میشود. در گذشته باز و بسته کردن درب های سنگین مکان های شلوغ به عهده ی نیروی انسانی بود.

 

قیمت جک پارکینگ

 

قیمت جک پارکینگی

قیمت جک پارکینگی بر اساس تجهیزات و امکاناتی که دارد تعیین میشود، هرچه جک پارکینگی مجهز تر و قدرتمند تر باشد مسلما قیمت آن نیز بالا می رود.

امکانات و تجهیزاتی که جک پارکینگی دارند عبارتند از:

ریموت کنترل، چشمی، سنسور های ضد مانع، چراغ های هشدار دهنده

درب های مجهز به جک پارکینگی به کمک حسگر ها و چشمی باز و بسته میشوند و موانع را تشخیص میدهد و از برخورد درب و مانع جلوگیری می کنند. این ویژگی هم از بروز خسارت جلوگیری میکند هم باعث در امان ماندن درب از ضربه های فیزیکی میشود.

چراغ های هشدار دهنده نیز نقش مهمی در مطلع کردن رانندگان از وضعیت درب ایفا میکنند.

جک پارکینگی به وسیله نیروی برق کار میکنند اما در صورتی که برق قطع شد نگران نباشید، زیرا میتوان به صورت دستی نیز این درب ها را باز و بسته کرد.

با در نظر گرفتن همه ی این امکانات و تجهیزات میتوان قیمت جک پارکینگی را تخمین زد.

در گذشته جک های پارکینگی فقط به صورت وارداتی بودند اما چندین سال است که جک پارکینگی ایرانی وارد بازار خرید و فروش شده اند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.

شرکت های تولید کننده ی ایرانی مثل سازه تک سال هاست در زمینه ی طراحی، ساخت و عرضه ی جک پارکنیگی مرغوب با بهترین متریال تلاش میکنند و در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده اند.

خرید کالای ایرانی مزیت هایی از جمله راه اندازی چرخ تولید کارخانه های ایرانی، مبارزه با بیکاری جوانان، خود کفایی، عدم وابستگی به کالاهای خارجی و کاهش هزینه های خرید را به دنبال دارد. در گذشته اعتقاد بر این بود که کالاهای خارجی با کیفیت و استاندارد هستند اما کالاهای ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار نیستند، اما شرکت های تولیدی چون سازه تک خط بطلانی بر تمام این ادعاهای پوچ کشیده است.

این شرکت در تلاش است با حفظ کیفیت محصولات و عرضه و نصب آن ها نیاز به کالاهای خارجی را به حداقل برساند. سازه تک تولید کننده ی انواع جک اتوماتیک پارکینگی با قیمت مناسب و کیفیت بالاست.

 

جک درب اتوماتیک

 

بسیاری از اماکن یا منازلی ویلایی یا کم تردد به سیستم جک درب پارکینگی ای نیاز دارند که در درجه اول قیمت مناسبی داشته باشد و قادر باشد با بهترین کارایی برای زمان طولانی درب پارکینگ را باز و بسته نماید. برند های سازنده جک پارکینگ کم تردد معمولا ایرانی و چینی هستند و در صورتی که روزانه کمتر از ۲۰ بار تردد از آن صورت گیرد قادر است سالهای سال به نحو احسن کار نماید. مشکل اینجاست که گاهی از این سیستمها برای اماکن پر تردد تر استفاده شده و خواه ناخواه عمر مفید دستگاه به شدت کاهش میابد. تنوع این جکهای پارکینگ به این صورت است که در شفت های کوتاه تا لنگه دربهای ۲ متری مناسب می باشند و در شفت های بلند در لنگه درهای تا ۳ متر قادر به استفاده خواهند بود.

قطعات به کار رفته در جک پارکینگ

چشمی – مرکز فرمان – ریموت کنترل – فلاشر – جک بازویی – قطعات نصب

چشمی : دارای  سیستم مادون قرمز می باشد و اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی قرار داشته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و مانع می شود که درب به خودرو صدمه وارد کند.
مرکز فرمان : وظیفه فرمان و باز و بسته شدن و توقف جک ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی می باشد.
ریموت کنترل : وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می باشد . غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد و در مجتمع های بزرگ می توان تعداد زیادی ریموت را از شرکت تهیه و با مرکز فرمان متصل ساخت .
جک بازویی : ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی است .
فلاشر : با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن ، پیام مرکز فرمان را نشان می دهد .

جک درب پارکینگ برای درب لولایی

جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین.

در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی به زیبایی درب لطمه وارد می شود و … می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگی می باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می باشد. در این صفحه با انواع جک زیرسطحی و نوع کارکرد آن آشنا خواهیم شد.

جک درب اتوماتیک پارکینگ جک درب کشویی جک درب ریلی

جک درب پارکینگ جک بازویی نصاب جک درب اتوماتیک نصب جک درب قیمت درب اتومات

 

جک پارکینگی فادینی Fadini ایتالیا

جک پارکینگی فادینی (FADINI) محصول کشور ایتالیا می باشد و به عنوان یکی از اولین متخصصین در زمینه درب های اتوماتیک می باشد . جک پارکینگی فادینی دارای تنوع محصولات زیاد است و بر رویانواع درب های مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگی فادینی مناسب برای درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی است و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم می باشد. جک پارکینگی فادینی هیدرولیکی می باشند و غالبا برای دربهایی با تردد بالای ۳۰ مرتبه در ساعت استفاده می گردند. برخی از مشخصات فنی مشترک جک پارکینگی فادینی:

دارای قابلیت آزاد شدن در مواقع اضطراری است. جک پارکینگی فادینی از براکت های بسیار مستحکم و ضد زنگ طراحی شده است . قدرت جک پارکینگی فادینی در مدل های مختلف حداکثر طول هر لنگه در از ۱٫۸ متر الی ۷ متر می تواند باشد. دارای حرکت دو سرعته هستند و قابلیت تردد ۸۰ بار در ساعت را دارند. دارای موتور هیدرولیکی با قابلیت بای پس می باشد. بدنه فلزی قوی این جک باعث شده در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده باشد.

جک پارکینگی فک FAAC  ایتالیا

جک پارکینگی فک (FAAC) محصول کشور ایتالیا می باشد. جک پارکینگی فک یکی از قابل اطمینان ترین و قدیمی ترین جک های برقی موجود در بازار است، پیشینه کمپانی فک و گارانتی بالا این دستگاه او را از سایر هم ترازان خود متمایز می سازد. این جک پارکینگی معمولا با کاور آلومینیومی اضافه و شفت فولادی ضخیم، در دمای بالا و تردد ها زیاد، مقاومت خوبی را از خود نشان داده است. اهمیت این جک پارکینگی در طراحی، کارایی بسیار نرم و بی سروصدا، و دوام آن در تمام شرایط جوی مختلف می باشد.
جک پارکینگی فک بیشترین کاربرد را در پروژه های نصب درب پارکینگی در ایران دارند. قدرت و کیفیت خوب این جک پارکینگی باعث محبوبیت هر چه بیشتر این برند شده است. جک های بازویی الکتروهیدرولیک فک در مدل های مختلف در بازار هستند که مناسب برای درب های دولنگه مسکونی که حداکثر طول هر لنگه در ۳ متر و درب های دولنگه تجاری و صنعتی که حداکثر طول هر لنگه در۷ متر می تواند باشد. کمپانی فک به صورت تخصصی در تولید سیستم های جک پارکینگی هیدرولیک فعالیت دارد. ولی با تولید جک الکتروماتیک نشان داد که می خواهد بازار خود را در سیستم های الکترومکانیک و جک ارزان قیمت حفظ کند . این جک پارکینگی برای ساختمان ها با رفت و آمد کم ، پایین تر از ۱۵ واحد می باشد. دارای دوام و عمر بالایی میباشد. جک های الکتروماتیکی قدرت هر لنگه در تا ۳۵۰ کیلو گرم را دارد. جک مدل ۴۱۲ یکی از پر فروشترین محصولات در بازار ایران را دارد و برای درب های ساختمانی تردد پایین توصیه می شود.

 

درب اتومات ریموت دار

 

انواع جک پارکینگی و مقایسه عملکرد

۱- دو سرعته بودن برد برخی از جک ها(کم شدن سرعت در ابتدای باز و بسته شدن درب ها به دلیل کوبیده نشدن درب ها بر روی هم )

۲- زاویه ی باز شونده ی درب ها (مثلآ ۱۰۰ یا ۱۲۰ درجه)

۳- ولتاژ مصرفی ( ۲۲۰ یا ۲۴ ولت)

۴- جنس چرخ دنده ها(فولادی یا پلاستیکی)

۵- نوع خلاص کردن جک پارکینگی

۶- پشتیبانی از باطری بک آپ(در برخی از جک ها این امکان وجود ندارد)

۷- برد قابل انطباق با تمام سیستم های RF IDeas و سیستم های پلاک خوان و BMS ساختمان

۸- دارا بودن خروجی برای قفل برقی

۹- دارا بودن میکروسوییچ (درصورت عمل نکردن چشمی ها در هنگام برخورد درب با خودرو فشار وارده را تشخیص داده و درب را به صورت خود کار باز می کند)

۱۰- دارا بودن تایمر جهت بستن درب در صورت عمل نکردن ریموت کنترل

اگر جک پارکینگی درب اتوماتیک درست انتخاب شود نسبت به کرکره اتوماتیک برای پارکینگ منازل مسکونی در اولویت قرار دارد .

 

جک پارکینگی فک FAAC الکترومکانیک مدل ۴۱۲

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۱۲ ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای چرخ دنده ی فولادی
قفل موتور دو طرفه
ساخت ایتالیا
دارای ۷ سال گارانتی

جک پارکینگی وی تو V2 الکترومکانیک مدل CALYPSO 400

مشخصات جک پارکینگی وی تو V2 الکترومکانیک مدل CALYPSO 400
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
کنترل برد پیشرفته
دو سرعته
ساخت ایتالیا
دارای ۲ سال گارانتی

 

جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader4

مشخصات جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader4 ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای سیستم ضد برخورد با مانع
ساخت ایتالیا
دارای ۳۰ ماه گارانتی

 

جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader5

مشخصات جک پارکینگی پروتکو Proteco مدل leader5 ساخت ایتالیا
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳/۵ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
دارای سیستم ضد برخورد با مانع
ساخت ایتالیا
دارای ۳۰ ماه گارانتی

 

جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 3

مشخصات جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 3
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
۲۱۰ وات
۱۸ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 5

مشخصات جک پارکینگی لایف LIFE الکترومکانیک مدل OPTIMO 5
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۵ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
۲۲۰ وات
۱۸ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی نایس NICE الکترومکانیک مدل TOO 3000

مشخصات جک پارکینگی نایس NICE الکترومکانیک مدل TOO 3000
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
کلاس حفاظتی IP54
۲۴ ماه گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT300

مشخصات جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT 300
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
قابلیت اتصال مستقیم قفل برقی به کنترل برد
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT400

مشخصات جک پارکینگی جنیوس GENIUS الکترومکانیک مدل G-BAT 400
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد ۱۸ مرتبه در ساعت
قابلیت اتصال مستقیم قفل برقی به کنترل برد
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی زومر SOMMER الکترومکانیک مدل TWIST 200

مشخصات جک پارکینگی SOMMER مدل TWIST 200
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۲ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
دو سال گارانتی
ساخت آلمان

 

جک پارکینگی بی اف تی BFT الکترومکانیک مدل PHOBOS

مشخصات جک پارکینگی بی اف تی BFT الکترومکانیک مدل PHOBOS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۱۵۰ بار در طول شبانه روز
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی سامفی Somfy الکترومکانیک مدل Lxengo L

مشخصات جک پارکینگی سامفی Somfy الکترومکانیک مدل Lxengo L
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۲۰ مرتبه در ساعت
سه سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی کامه CAME مدل Krono

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل Krono
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۴۰ مرتبه در ساعت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی کامه CAME مدل ATI

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل ATI
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد نامحدود
بسیار بی صدا
در دو مدل ۲۴ و ۲۲۰ ولت
در دو مدل کورس کوتاه و کورس بلند
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی کامه CAME مدل AXO

مشخصات جک پارکینگی کامه CAME مدل AXO
جک پارکینگی مناسب درب به وزن KG 1000
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر ۷ متر
تعداد تردد ۳۰ مرتبه در ساعت
مورد استفاده در دربهای صنعتی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BOB.21

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BOB.21
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 250
– جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲٫۱ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
مرکز کنترل کاملا پیشرفته
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BOB.50

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BOB.50
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Brainy
۲۳۰ ولت
ساخت ایتالیا
دو سال گارانتی

 

جک پارکینگی بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BILL.30

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BILL.30
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگ بنینکا BENINCA الکترومکانیک مدل BILL.50

مشخصات جک پارکینگی BENINCA مدل BILL.50
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 350
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۱۵۰ مرتبه در روز
تابلو فرمان Heady
۲۳۰ ولت
دو سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز p4

مشخصات جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز p4
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 300
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲٫۵ متر
تعداد تردد نرمال
۲۳۰ ولت ~ ۵۰هرتز
۳۰ ماه گارانتی
ساخت ایران

 

جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز s4

مشخصات جک پارکینگی سیماران الکترومکانیک مدل فراز s4
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 310
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد نرمال
۲۳۰ ولت
۳۰ ماه گارانتی
ساخت ایران

 

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل NUPI 66

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل NUPI 66
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۵ متر
تعداد تردد ۵۰ مرتبه در ساعت
دارای تابلو فرمان ELPRO7
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل HINDI 880 SPRINT

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل HINDI 880 SPRINT
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 550
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲/۸ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل HINDI 880 L

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل HINDI 880 L
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 550
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک صنعتی مدل MEC 800

مشخصات جک پارکینگی FADINI مدل MEC 800
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 2000
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۷ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
دارای تابلو فرمان ELPRO13
نیاز به قفل برقی دارد
۲۳۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

 

جک پارکینگی زیرسطحی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل COMBI 740

مشخصات جک پارکینگی زیرسطحی فادینی FADINI الکتروهیدرولیک مدل COMBI 740
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 700
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۲ متر
تعداد تردد بدون محدودیت
زاویه بازشو در دو مدل ۱۱۰ یا ۱۷۰ درجه
جک پارکینگی نامرئی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی زیرسطحی کامه CAME الکترومکانیک مدل FROG

مشخصات جک پارکینگی زیرسطحی کامه CAME الکترومکانیک مدل FROG
جک پارکینگی زیرسطحی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 800
جک زیرسطحی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳٫۵ متر
تعداد تردد بدون محدودیت ۲۴ ولت
زاویه بازشو در دو مدل ۱۱۰ یا ۱۷۰ درجه
جک پارکینگی نامرئی
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا

 

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل SBS 402

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۲ SBS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 400
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۳ متر
تعداد تردد ۵۵ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل ۴۲۲ CBAC

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۲۲ CBAC
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 500
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۱/۸ متر
تعداد تردد ۵۵ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل ۴۰۰ SB

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۰ SB
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 650
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۴ متر
تعداد تردد ۷۰ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

جک پارکینگی فک FAAC الکتروهیدرولیک مدل SBS 400

مشخصات جک پارکینگی FAAC مدل ۴۰۰ SBS
جک پارکینگی مناسب درب به وزن هر لنگه KG 790
جک پارکینگی مناسب درب به عرض حداکثر هر لنگه ۷ متر
تعداد تردد ۶۰ مرتبه در ساعت
نیاز به قفل برقی دارد
۲۲۰ ولت
چهار سال گارانتی
ساخت ایتالیا
کیفیت کلاس A جهانی

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Buttonسفارش محصولات ☎️