انواع جک های پارکینگی
دسامبر 1, 2020
کرکره برقی درب آپارتمان
دسامبر 3, 2020
نمایش همه

جک درب پارکینگ

جک گیربکسی یا الکترومکانیک:

اغلب از این جک ها در مکان هایی مانند درب ویلا ها یا مجتمع های کم جمعیت استفاده می شوند. همان طور که از اسم این جک متوجه می شوید با انرژی مکانیکی کار می کنند. در نتیجه در قطعات آن ها روغن حرکت نمی کند که باعث کاهش اصطکاک شود. این جک درب پارکینگ بیشتر برای مکان های استفاده می شود که درب هایی با وزن پایین و تردد کم دارند.معمولا قدرت این جک ها برای درب های دو لنگه سنگین چندان مناسب نمی باشد و برای درب های تک لنگه مناسب تر است.برای ساختمان هایی تا ۵۰ واحد می توان از این جک درب استفاده کنید.این مدل از جک درب در دو مدل ۲۲۰ ولت و ۲۴۰ ولتی ساخته شده اند.سیستم های الکترومکانیک به کار رفته در آن نیاز به سرویس های ماهیانه مرتبط نخواهند داشت.

جک هیدولیتی درب پارکینگ

جک پارکینگی :

 

جک پارکینگی که با نام‌های جک درب پارکینگ، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتوماتیک می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد.جک برقی یکی از موضوع های مهم درب های پارکینگ و اتوماتیک می باشد. امروزه درب های اتوماتیک بسیار رایج می باشد و یکی از مهم ترین عناصر این درب ها، جک برقی آن می باشد. از آن جهت که این درب ها بسیار پرطرفدار شده است. انواع مختلف جک درب پارکینگ از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان تاثیر می گیرد و مدلهای مختلف آن به عواملی چون وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد.

کرکره برقی اتوماتیک غرب تهران

جک برقی پارکینگ

درب اتوماتیک 

درب اتوماتیک جزو درب هایی است که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸