خرید کرکره اتومات برقی درب و پنجره
سپتامبر 26, 2021
مزیت نصب درب اتوماتیک درتهران و کرج
سپتامبر 27, 2021
نمایش همه

انواع جک درب پارکینگ ریموت کنترلی

جک درب پارکینگ ریموت کنترلی درواقع از قسمت‌های بسیاری تشکیل شده از جمله: دو عدد بازو که بر روی درب نصب میگردد تابلو فرمان که تمام تنظیمات جک از این راه انجام می‌شود، فلاشر که در حین باز یا بسته شدن درب روشن میگردد و بهتر است در معرض دید باشد، چشمی الکتریکی که برای ایجاد ایمنی هنگام بسته شدن درب است و از برخورد درب با خودرو و عابر جلوگیری می‌کند. ریموت کنترل هم‌جهت باز و بسته کردن درب استفاده میگردد و در نهایت قطعات فلزی نصب که جهت اتصال بازوها با درب و شاسی درب مورداستفاده قرار می‌گیرند.

انواع جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ و مزیت آنها 

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به علت پوسیدگی درب آهنی پارکینگ، افزایش فضای داخلی پارکینگ جهت دور زدن خودرو و… تصمیم گرفته باشید که درب آهنی فعلی را جدا نموده و بجای آن کرکره اتومات نصب نمایید. اکثر مردم در این هنگام نگران وضعیت چهارچوب فعلی درب هستند و بیان می نمایند اگر بخواهند چهار چوب را به کلی از دیوار خارج کنند نیاز است که دیوارهای اطراف آن تخریب گردد و بعد از نصب کرکره برقی دوباره نما کار گردد که هزینه آن خیلی زیاد است. ولی در واقعیت اصلا این چنین نیست و هیچ نیازی به دست زدن به چهارچوب درب نمیباشد یک روش دیگر برای جلوگیری از تخریب چارچوب ها و سهولت در رفت و آمد نصب انواع جک درب پارکینگ میباشد.

نصب جک درب پارکینگ

درب اتومات یا جک ریموت در پارکینگ

جک برقی درب پارکینگ که آن را با نام درب اتومات یا جک ریموت در پارکینگ نیز می شناسند ، به عنوان یک درب باز کن هیدرولیک با فشردن یک دکمه ریموت کنترل موجب باز و بسته شدن درب ورودی پارکینگ در رفت و آمد و تردد افراد می گردد . جک برقی پارکینگ مناسب برای ساختمان‌های مسکونی ، اداری و تجاری در انواع متنوع اعم از تک لنگه ، دولنگه در دو نوع جک برقی ایرانی و جک پارکینگی خارجی توسط نمایندگی فروش جک پارکینگی به فروش می رسد .

درب اتوماتیک کرکره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸