جک پارکینگ قیمت
اکتبر 27, 2020
کرکره برقی مغازه
اکتبر 29, 2020
نمایش همه

جک درب ورودی پارکینگ

بسیاری از اماکن یا منازلی ویلایی یا کم تردد به سیستم جک درب ورودی پارکینگ نیاز دارند که در درجه اول قیمت مناسبی داشته باشد و قادر باشد با بهترین کارایی برای زمان طولانی درب پارکینگ را باز و بسته نماید. برند های سازنده جک پارکینگ کم تردد معمولا ایرانی و چینی هستند و در صورتی که روزانه کمتر از ۲۰ بار تردد از آن صورت گیرد قادر است سالهای سال به نحو احسن کار نماید. مشکل اینجاست که گاهی از این سیستمها برای اماکن پر تردد تر استفاده شده و خواه ناخواه عمر مفید دستگاه به شدت کاهش میابد. تنوع این جکهای پارکینگ به این صورت است که در شفت های کوتاه تا لنگه دربهای ۲ متری مناسب می باشند و در شفت های بلند در لنگه درهای تا ۳ متر قادر به استفاده خواهند بود.

جک پارکینگ کرج

 

انواع جک درب پارکینگ :

جک پارکینگ تهران

جک پارکینگ وی تو مدل کالیپسو ۴۰۰ V2 Calypso

جک پارکینگ V2 کالیپسو ۴۰۰ ایتالیا طراحی و ساخت کشور ایتالیا است که با ظاهر زیبا و کارایی عالی سالهاست که جای خود را در بازار ایران باز کرده و تبدیل به جک پارکینگی پرفروش شده است.جک V2 کالیپسو قدرت کشش هر لنگه درب را تا ۴۰۰ کیلوگرم و ۲٫۵ متر طول را دارد.بازوهای این جک پارکینگی بسیار قدرتمند هستند و مدارفرمان دیجیتال آن (City1) نسبت به محصولات دیگر پیشرفته تر و با امکانات بسیار بالاتری است.جک پارکینگی وی تو کالیپسو یک سیستم کارا و در عین حال بسیار قابل اعتماد می باشد که از کارکد و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است و به عنوان یکی از پرفروش ترین سیستم های جک پارکینگی بازار شناخته می شود.مدار فرمان جک ویتو پیشرفته ترین و پر امکانات ترین مدار در بین جک های پارکینگی است.از مدل های ۵۰۰ و ۶۰۰ این جک که طول شفت انها بلندتر میباشد برای درب های تک لنگه و با طول زیاد استفاده میشود.این جک در دارای ۲ سال گارانتی میباشد و قطعات و خدمات ان همیشه در دسترس است.

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی ایرانی مناسب اماکن تا ۲۵ واحد
بسیاری از ساختمانهای مسکونی شهری که تا ۲۰ واحد تردد دارند می توانند از جک درب پارکینگ ایرانی با کیفیت استفاده نمایند که مناسب همین اماکن ساخته شده است. این محصولات از برچسب قیمتی متوسط تا گران قیمت وجود دارند و ترددی تا ۶۰ بار بازو بست شدن درب را در طول روز دوام خواهند آورد. اما نکته ای که می بایست در نظر داشت این است که در پیک تردد(ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح) نباید فشار بیش از توان بازوها روی آن آورد. مثلا در پیک تردد باز بسته شدن درب هر ۵ دقیقه یکبار میتواند منطقی باشد.
جک پارکینگی خارجی مناسب اماکن تا ۳۵ واحد

در این رده از کارکرد و تردد که در طول روز حدودا زیر ۱۰۰ بار کار کرد درب مدلهای فراوانی از برندهای خارجی وجود دارند. به طور کلی قیمت این رده محصولات خارجی در حال حاضر گران است اما وقتی برای ۱۵ تا ۳۰ واحد تهیه شود، خرید آن فشار زیادی به دوش هر واحد ایجاد نخواهد کرد. اما حسنی که این محصولات دارند اطمینان از کارکرد بدون نقص آنها است که تجربه قبلی آن را نشان داده است. باز هم باید دقت داشت که در پیک تردد نباید فشار زیادی به جک درب پارکینگ آورد. این سیستمها در مدل های ۲۲۰ولت و ۲۴ ولت عرضه شده اند که اگر تردد بالا بود می توان از مدلهای ۲۴ولت بهره برد تا در هنگام کارکرد بالا دمای موتور زیاد بالا نرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸