مزیت آرامبند درب پارکینگ
ژوئن 12, 2021
قیمت کرکره برقی درب اتومات ورودی
ژوئن 15, 2021
نمایش همه

مزیت انواع جک درب ورودی پارکینگ

اجزای تشکیل دهنده جک برقی پارکینگ :
جک درب ورودی پارکینگ همانند هر نوع سیستم دیگری از اجزای مختلفی تشکیل شده است. ریموت کنترل، قطعات فلزی، چشمی، دو بازو که بر روی درب نصب می شود، مرکز کنترل و چراغ های هشدار دهنده همگی اجزای تشکیل دهنده جک برقی می باشند. وظیفه جک برقی در درب ها باز کردن اتوماتیک درب است.

جک برقی با حسگر ها و چشمی های که در آن قرار دارد موانع موجود هنگام باز و بسته شدن درب را تشخیص داده و از اصابت درب به این موانع جلوگیری می کند. از ویژگی دیگر این نوع جک این است که این مدل جک ها به واسطه برق و انرژی الکتریکی کار می کند و زمانی که برق قطع شود باید دستی درب را باز و بسته کرد.

جک پارکینگ کرج

انواع جک درب

جک آرام بند درب
قیمت جک آرام بند درب ، با توجه به نوع درب ثابت نیست ابتدا باید بررسی نماییم که چه نوع درب با چه ویژگی داریم و با توجه به آن ، آرام بند های قابل نصب مشخص می شود و قیمت آن را می توانیم ارائه دهیم.

کاربرد جک درب ورودی
پیش از اینکه بخواهیم به ادامه مطلب بپردازیم ، باید متذکر شویم که کاربرد اصلی جک آرام بند ، بستن مطمئن درب و جلوگیری از ورود افراد ناشناس و پیشگیری از سرقت است.

هیچگاه از یک آرام بند انتظار نداشته باشید که درب ورودی آهنی ساختمان را مانند درب یخچال و یا درب اتوموبیل بی صدا ببندد.

بی صدا بسته شدن درب به خیلی مسائل از جمله ساختار صحیح درب مربوط است ولی در صورتی که آرام بند مناسبی برای درب ورودی انتخاب نمایید ، با کمترین میزان صدا درب بسته خواهد شد.

خرید کرکره برقی پارکینگ چه کاربردی دارد ؟

جک پارکینگ

محافظت از درب اتوماتیک پارکینگ

با شروع فصل زمستان و سرما موضوع محافظت از درب اتوماتیک پارکینگ مسئله بسیار مهمی است. سرما می‌تواند موجب یخ‌زدگی و خرابی درب اتوماتیک پارکینگ خانه یا محل کار شما بشود. اما به‌راحتی می‌توانید با به کار بستن نکاتی بسیار آسان و در عین حال مهم از خرابی قطعات این درب خود جلوگیری کنید و هزینه‌های اضافی ناشی از خرابی یا اختلال در این مورد را صرفه‌جویی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸