کرکره برقی اتوماتیک چه کاربردی دارد ؟
ژوئن 20, 2021
مزیت جک پارکینگ ریموت دار
ژوئن 23, 2021
نمایش همه

مزیت جک برقی درب پارکینگ

مدل های متنوع جک درب پارکینگ :

جک پارکینگ بتا فاب

موتور این جک برقی درب پارکینگ بالا قرار گرفته مه امکان نشت روغن از گیربکس به متور را منتفی میکند.بتا فاب با کورس ۴۰۰ ,مناسب برای دربهایی با طول هر لنگه ۲ متر است و قدرت موتور این جک توان کشش هر لنگه تا ۳۰۰ کیلو گرم را دارد.یکی از نکات دیگر جک بتا فاب ۴۰۰ استفاده از خلاص کن سوئیچی می باشد که باعث می شود در صورت ورود سارق به داخل ساختمان، او نتواند به راحتی درب را خلاص کند و احیانا با خودرو وارد یا خارج شود.

جک پارکینگ یال مدل X1

جک پارکینگ یال مدل X1 نسبت به مدل X2 شفت بلندتری دارد و همین امر باعث میشود تا گشتاور بیشتری تولید کند و برای درب هایی با طول بیشتر مناسب باشد.این جک در مناسب برای هرلنگه درب تا ۴۰۰کیلو و طول ۴ متر میباشد.قدرت موتور جک یال X1 با مدل X2 فرقی ندارد و تنها فرق آنها در طول بازوِ انها است.

جک پارکینگ شهریار

جک الکترومکانیکی

جک های الکترومکانیکی از یک موتور تشکیل شده است که از پوسته (استاتور) و آرمیچر (روتور) . زمانی که به استاتور ولتاژ اعمال می شود روتور شروع به حرکت می کند .البته باید در نظر گرفت زمانی که بخواهیم جهت حرکت روتور عوض شود . باید جای مثبت و منفی اعمال شده به استاتور را عوض کرد .روی محور روتور یک چرخدنده مارپیچ وجود دارد که با حرکت آن ، چرخدنده دیگری را به حرکت وا می دارد که این چرخدنده به یک میله مارپیچ نصب است که میله مارپیچ با حرکت خود مهره ای که بر روی خود دارد را به عقب یا جلو حرکت می دهد .

خرید کرکره اتوماتیک

جک پارکینگ
اجزای جک پارکینگی:

جک بازویی : جک بازویی درواقع ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد.
مرکز کنترل : همانطور که از اسم آن مشخص می باشد وظیفه فرمان برای باز و بسته شدن و توقف جک‌ها را دارد و در آخر رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ می‌ باشد.
فلاشر : فلاشر درواقع با علایم و آلارم هشدار دهنده مختلف مانند چشمک زدن، پیام مرکز فرمان را نشان می‌ دهد
ریموت کنترل : ریموت کنترل وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می‌با شد که غالبا ۲ ریموت کنترل در پکیج وجود دارد.
چشمی : چشمی به دلیل داشتن سیستم مادون قرمز اگر خودرو، عابری یا مانعی در مقابل چشمی حس کند، از باز و بسته شدن درب جلوگیری می‌کند و مانع از صدمه زدن درب به خودرو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸