کرکره اتوماتیک برقی چه مزیتی دارند؟
سپتامبر 21, 2021
محاسبه قیمت درب های کرکره ای در هر متر
سپتامبر 24, 2021
نمایش همه

جک درب اتوماتیک چه مزیتی دارد ؟

جک پارکینگ
جک پارکینگی که از آن با نام های جک برقی، جک درب اتوماتیک نیز نام برده می گردد یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی با قیمت متنوع توسط برندهایی از جمله جک پارکینگ سیماران ، جک یال ، جک پارکینگ میلان ، جک برقی سوزوکی از خانواده جک برقی پارکینگ ایرانی و همچنین جک سوپر لایف ، جک فلای fly و …به عنوان جک اتومات خارجی در بازار عرضه شده است.

جک پارکینگ

جک پارکینگی فادینی Fadini ایتالیا

جک پارکینگی فاديني (FADINI) محصول کشور ايتاليا می باشد و به عنوان يکي از اولين متخصصين در زمينه درب های اتوماتيک می باشد . جک پارکینگی فادینی دارای تنوع محصولات زیاد است و بر رویانواع درب های مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگی فادینی مناسب برای درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی است و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم می باشد. جک پارکینگی هیدرولیکی می باشند و غالبا برای دربهایی با تردد بالای ۳۰ مرتبه در ساعت استفاده می گردند.

جک پارکینگ کرج

جک درب پارکینگ و مزیت آن 

جک درب پارکینگ با نام های جک برقی، جک پارکینگی و جک در بازکن شناخته شده اند که مشخصات خرید و نصب جک درب پارکینگ متفاوت است . قیمت جک برقی و جک پارکینگی و جک ریلی و بازویی درب حیاط با توجه به برند جک پارکینگ است. قیمت جک درب پارکینگ با توجه به کیفیت و وزن قابل حرکت درب ورودی پارکینگ و نوع ایرانی و خارجی آن متفاوت است .

قیمت تیغه کرکره برقی چقدر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸