فروش انواع کرکره برقی
جولای 22, 2021
کرکره برقی درب پارکینگ چه کاربردی دارد ؟
جولای 25, 2021
نمایش همه

فروش بهترین کرکره برقی درب ورودی

یکی از بهترین کرکره برقی درب ورودی ، درب اتوماتیک می باشد. استفاده از کرکره برقی بسیار رایج شده و در بسیاری از مکان ها مثل سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود خواعد داشت در نتیجه هنگامی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

کرکره برقی

کاربرد های کرکره برقی :

کرکره درب برقی از جنس آلومینیوم تهیه و تولید شده و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی متنوع توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی امنیت بیشتری را در سطوح بالاتری تامین نموده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید. به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.

کرکره برقی

 

تبغه ی آلومینیومی کرکره برقی  :

تیغه های آلومینیومی از بیلت آلومنیوم تهیه می گردد این نوع تیغه ضد خش است و مناسب برای استفاده در اماکنی با تردد بالا طراحی شده همانند سوله ها، مغازه ها و اماکن صنعتی هستند و به علت توخالی بودن برای استفاده در منازل مناسب نمی باشند. این نوع تیغه کرکره برقی در حال حاضر سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. از مزایای تیغه آلومینیوم می توان به سبک بودن آن اشاره نمود که باعث میگردد امکان استفاده از موتورهای سبک تر را فراهم گردد سبک بودن وزن تیغه در بالا رفتن عمر موتور کرکره برقی می تواند تاثیرگذار باشد. روش تهیه این نوع تیغه نسبت به سایر انواع آن راحتتر است و کیفیت آن نسبت به قیمت انواع کرکره برقی  مقرون به صرفه میباشد.

کاربرد کرکره های برقی ورودی آپارتمان و مغازه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸