خدمات نصب کرکره برقی در تمام نقاط تهران
اکتبر 23, 2021
نمایندگی خرید کرکره برقی
اکتبر 23, 2021
نمایش همه

تعمیر کرکره برقی اتومات در کرج و کردان

کرکره ها همانند تمام وسیله هایی که شما در طول روز با آنها سروکار دارید نیاز به خدمات وتعمیر دارند چرا که برخی کرکره ها مکن است دچار مشکلاتی شوند که نیازمند تعمیرات اساسی داشته باشند شرکت ما برگترین شرکت در زمینه فروش و همچنین خدمات تعمیر درب اتوماتیک در کرج تهران و سایر میباشد.

 

کرکره برقی اتومات در کرج و کردان

کرکره برقی فولادی 

کرکره برقی فولادی از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. به علت داشتن یک تخته فولادی گالوانیزه با پوست دوتایی با تزریق عایق دارای مقاومت ، استحکام و امنیت بالایی میباشند .کرکره برقی فولادی از تیغه و ریل های فولادی درست شده اند .مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند .کرکره های معمولی به مرور زمان دچار فرسایش می شوند اما کرکره های فولادی در برابر تابش نور خورشید و سایر عوامل جوی به علت آنکه دارای روکش گالوانیزه هستند مقاوم بوده و از خاصیت ضدفرسایشی برخوردارند.

خدمات کرکره برقی

کرکره برقی گالوانیزه 

از خم کردن ورق گالوانیزه توسط دستگاه نورد ، کرکره گالوانیزه تولید می گردد که در دو نوع تیغه های کرکره برقی گالوانیزه تک جداره و دوجداره وجود دارند و با استفاده از آهنربا میتوان به گالوانیزه بودن کرکره پی برد . مقاومت آن در برابر ضربه و وزش باد و نور خورشید و گرمایش و سرمایش نسبت به تیغه کرکره های آلومینیومی بیشتر است .

جک درب برقی و انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸