جک درب پارکینگ هیدرولیک چیست ؟
جولای 14, 2021
خرید و فروش جک برقی پارکینگ تهران 
جولای 14, 2021
نمایش همه

فروش جک های درب پارکینگ کرج

 

تمامی جک های درب پارکینگ کرج داخل بسته پک خود دو عدد ریموت کنترل دارند که با مدار فرمان آن جک ست شده است و برای خانواده ای مورد استفاده است که دو اتومبیل در منزل دارند، اما اگر تعداد اتومبیل ها بیشتر باشد باید تعداد ریموت کنترل های درب پارکینگی را هم افزایش بدهیم . بیشتر جک پارکینگی تولید شده قابلیت اضافه کردن ۲۰۰ تا ۲۵۰ عدد ریموت را به مدار فرمان جک دارند که با مدار الکتریکی خود به صورت استاندارد در ارتباط هستند و نیازی به گیرنده‌های اضافه ندارند. اما برخی از جک های پارکینگی با افزودن گیرنده اضافه می توانند حداکثر ۱۰۰۰ ریموت کنترل را بپذیرند.

جک پارکینگ تهران

جک درب پارکینگ چیست و په مزیتی دارد ؟

اگرتعداد ریموتهای مورد نیاز شما زیاد است بجای ریموت اصلی از ریموت های چینی ویا ایرانی استفاده کنید زیرا ریموتهای اصلی قیمت بالایی دارند. اما با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک در میتوانید به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت کد دهی کنید.برای مناطقی که قطع برق زیاد است از جکهای پارکینگ ۲۴ ولت که قابلیت نصب باتری بکاپ دارند استفاده کنید که شامل دو عدد باتری ۱۲ ولت میباشند که بهتر است هر کدام ۷ امپر باشد.نصب قفل برقی روی درب باعث امنیت بیشتری میشود تا در صوردت فشار درب از جهت بیرون لای دربها باز نشود.مخصوصا برای دربهای تک لنگه که طول درب زیاد است حتما باید از قفل برقی استفاده شود.

انواع جک درب

بهترین مدل های جک درب پارکینگ پر فروش بازار

چند سالی است که با بالا رفتن قیمت ارز در سطح کشور شاهد تفاوت عمده ی قیمت جک پارکینگی ایرانی و یک جک برقی خارجی هستیم که البته کیفیت این دو آنقدر با هم تفاوت ندارد. همین امر سبب شده است تا کاربران مصرف کننده به سمت تهیه یک جک پارکینگی ایرانی با کیفیت سوق داده شوند.وقتی سراغ خرید و تهیه بهترین جک درب اتوماتیک خارجی می روید، چند نوع مختلف و گوناگون را از برند های متنوع مشاهده می کنید که این می تواند شما را در انتخاب محصول خود بر سر دو راهی قرار دهد. در میان محصولات خارجی می توان از برند های Comunello ,BFT ,Faac ,Sommer … نام برد که از بهترین جک درب اتوماتیک خارجی می باشند و در حالت کلی باید بین این محصولات هم مقایسه ای انجام دهید تا در خرید خود دچار اشتباه نشوید.

کرکره برقی اتوماتیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸