جک درب پارکینگ
جک در پارکینگی
نوامبر 12, 2020
مقاوم ترین کرکره برقی
نوامبر 15, 2020
نمایش همه

بهترین کرکره برقی مغازه

از مهمترین و بهترین کرکره برقی مغازه می توان به تیغه کرکره فول پانچ ( آبکشی ) اشاره نمود این نوع تیغه کرکره ظاهر زیبایی دارد و اگر از دور به آن نگاه کنیم داخل مغازه دیده می شود ، نوع دیگر کرکره برقی تیغه امنیتی گیتر می باشد که در عکس زیر در سمت چپ قرار دارد و مزیت آن امنیت بسیار بالا و دیده شدن داخل کرکره است و نقطه ضعف آن قیمت بالا و ایجاد صدا در هنگام بالا و پایین شدن استبهترین کرکره برقیکرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

کرکره اتومات پارکینگ

کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی ، یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم نصب می شود. یا ورودی رمپ های که دارای محدودیت فضا می باشند استفاده می شود.

قیمت کرکره برقی پارکینگ

باید توجه داشت که درب کرکره ای پارکینگ چه به عنوان درب اصلی و چه بعنوان درب دوم ، نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد . در مجموع با توجه به اینکه کرکره بصورت رنگ آمیزی شده و بهمراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد.

کاربرد درب و جک پارکینگی چیست ؟

ویژگی های مهم کرکره ضد سرقت پنجره:

ایجاد فضای آرام و خصوصی
كركره پنجره اتوماتيك محيطی آرام و خصوصي را براي شما ايجاد مي كند. این کرکره ها دید بیرونی پنجره را از بین می برد.

جلوگیری از ورود اشعه مضر خورشيد
كركره پنجره اتوماتيك از ورود اشعه مضر خورشيد جلوگيري مي كند. و بدين ترتيب كنترل نور فضاي داخل ساختمان و جدا كردن آن از محيط بيرون به راحتي انجام مي گيرد.

ذخيره کردن انرژي بوسیله کرکره برقی
كركره های برقی اتوماتيك از هدر رفتن انرژي جلوگيري مي كند. فضاي داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنك نگه مي دارد.

عايق باد و باران
کرکره پنجره ای اتوماتیک به هنگام وقوع طوفان، باد، باران و ساير عوامل جوي ، به اختيار و كنترل شما به طور دستي با يك حركت ساده و يا به طور اتوماتيك با استفاده از سنسورهاي اتوماتيك ، بسته شده و يك حفاظ زيبا و با اطمينان ايجاد مي كنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸