مزیت کرکره برقی اتومات پارکینگ
ژوئن 25, 2021
انواع جک برقی درب یا جک درب ریموت کنترلی
ژوئن 28, 2021
نمایش همه

قیمت فروش کرکره برقی

قیمت کرکره برقی مغازه
یکی از پرمصرف ترین انواع درب کرکره ای ، کرکره برقی مغازه است. قیمت کرکره برقی مغازه و یا هر کرکره برقی دیگری با تیغه آلومینیوم سبک ارزان ، با تیغه آلومینیوم سنگین و فولادی به مراتب گرانتر و با تیغه پلی کربنات شفاف و رول گیتر خیلی گران می باشد.

کرکره برقی قیمت

 

برای کرکره مغازه موتور توبلار بهتر است یا موتور ساید؟

با توجه به اینکه معمولاً کرکره مغازه داخل تابلو نصب می شود و معمولاً داخل تابلو بسیار نامنظم است و سیم ها و شاسی های تابلو به صورت نامنظم نصب شده و فضا برای نصب و تعمیرات کرکره محدود است، توصیه می کنیم از موتور ساید استفاده کنید. زیرا در صورت خرابی موتور توبلار در فضای محدود داخل تابلو ، تعمیرات زمانبر خواهد بود و علاوه بر اینکه تایم بیشتری برای باز و بست موتور نیاز است ، اجرت این باز و بستن نیز بیشتر خواهد بود. ولی اگر داخل تابلو منظم است و خود تابلو بزرگ است و فضای مناسب برای کار نصاب فراهم شده تقاوتی میان توبلار و ساید نیست و فقط ابعاد دهنه و وزن تیغه کرکره ها ، تعیین کننده نوع موتور خواهد بود.

اجرای کرکره برقی

انواع کرکره برقی

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می توان از دو حالت موتور و تیغه های آن ها مشاهده نمود.انواع تیغه کرکره اتوماتیک که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می باشند، در همین صفحه و در بخش انواع تیغه کرکره برقی به معرفی آن ها پرداخته ایم. به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های درب کرکره ای از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری است که در کیفیت های مختلف در بازار موجود می باشد. تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک است که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبولار است که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می گردد.

عکس کرکره درب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸