فروش جک های درب پارکینگ کرج
جولای 14, 2021
خرید کرکره برقی پارکینگ چه کاربردی دارد ؟
جولای 14, 2021
نمایش همه

خرید و فروش جک برقی پارکینگ تهران 

جک برقی پارکینگ تهران  یکی از موضوع های مهم درب های پارکینگ و اتوماتیک می باشد. امروزه درب های اتوماتیک بسیار رایج می باشد و یکی از مهم ترین عناصر این درب ها، جک برقی آن می باشد. از آن جهت که این درب ها بسیار پرطرفدار شده است. انواع مختلف جک درب پارکینگ از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان تاثیر می گیرد و مدلهای مختلف آن به عواملی چون وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد.جک درب پارکینگ بسته به شیوه باز و بسته شدن درب ورودی که اعم از لولایی و ریل بلبرینگ می باشد، شامل دو نوع اصلی بازویی و ریلی می باشند. شما می توانید جهت نصب جک پارکینگ با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

جک پارکینگ کرج

جک درب پارکینگ :

امروزه جک درب پارکینگ یکی از ملزومات ساختمان ها شده است و کسی دیگر حاضر نیست از خودرو پیاده شود و درب پارکینگ را بازکند.جک پارکینگی بازار بزرگی دارد که در آن هم جک باکیفیت وجود دارد هم جک بی کیفیت.بنابراین برای خرید جک پارکینگی بهتر است نکاتی را بدانید تا شمارا برای خرید این محصول راهنمایی کند.حتما قبل از خرید جک پارکینگی طول و وزن حدودی هرلنگه درب را به دست بیاورید ،زیرا دانستن طول و وزن درب اهمیت زیادی دارد و معمولا برای درب های باطول هر لنگه ۲/۵متر از شفت های متوسط و برای بیشتر از ۲/۵متر از شفت های بلند جک در استفاده می کنند.

انواع جک درب پارکینگ

مشخصات جک درب پارکینگ :

مشخصات خرید و نصب جک درب پارکینگ متفاوت است که با نام های جک برقی و جک پارکینگی شناخته می شود . قیمت جک درب پارکینگ با توجه به کیفیت و برند آن متفاوت است . جک درب ورودی حیاط وسیله ای الکتریکی است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می گردد و توسط برق‌ با ریموت (می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ ، درب کنترلی را به کمک جک برقی و با ریموت باز نمود و در زمان صرفه‌ جویی کرد ) کنترل می شود.

قیمت خرید کرکره اتومات رول آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸