آشنایی با جک اتوماتیک و راهنمایی خرید جک درب
2 نوامبر 2021
منظور از کنترل جک برقی پارکینگ با برق اضطراری چیست؟
2 نوامبر 2021
نمایش همه

بررسی سرویس جک درب ریموت کنترلی درب حیاط

عیب یابی و تعمیرات درب پارکینگ
تعمیر و سرویس جک درب ریموت کنترلی درب حیاط  و جک درب پارکنیگ از خدمات تخصصی شرکت بوده. هر یک با استفاده از فناوری، به سمت برقی شدن و استفاده آسان تر پیش می روند. یکی از این موارد بهره گیری از درب های ریموت دار برای پارکینگ ها است. خصوصا در آپارتمان هایی که ساکنین بیشتری تری دارد، با بهره گیری از درب های ریموت دار هم کار را برای افراد آسان تر می کند و هم این که ایمنی بیش تری را برای خانه ها فراهم می آورد.اما در کنار این ویژگی های ممکن است که دچار مشکل گردد و نیاز به انجام خدمات و سویس دهی منظم داشته باشند تا دچار خرابی نشوند که باید این کار توسط متخصصین نصب و حرفه ای انجام گردد.

سرویس جک درب ریموت کنترلی درب حیاط

تاثیر میزان تردد در انتخاب جک پارکینگ

مهمترین مزیت انتخاب یک جک درب پارکینگ در تعداد تردد است. منظور از تعداد تردد، میزان باز و بسته شدن درب در طول یک روز میباشد که هر چقدر بالاتر باشد نیاز به یک سیستم بهتر مطمئن تر برای تردد های بالا می باشد.اکثر جک های ایرانی برای تردد ساختمان هایی تا ۲۰ واحد مناسب هستند و قیمت آنها در رده بودجه اقتصادی و ارزان قیمت قرار میگیرد.

 

عیب یابی و تعمیرات درب پارکینگ

انواع مدل جک درب پارکینگ

کار و کارایی تمام جک های پارکینگ با هم یکسان بوده و همگی برای سهولت در رفاه و زندگی امروزی تولید شده اند و تفاوت جک ها از یکدیگر به نوع کاربرد و مقاوت آن ها در تحمل وزن های متنوع میباشد.میزان باز و بسته شدن درب اتوماتیک نیز باعث ایجاد تفاوت مدل های متنوع جک درب پارکینگ میگردد شکل جک درب پارکینگ در مدل های متنوع نیز یکسان عمل کرده است فقط ممکن است مدل هایی همانند جک هیدرولیک روند کارد کردشان کمی تفاوت هایی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا