خرید کرکره های اتومات
دسامبر 9, 2021
خرید کرکره اتوماتیک
دسامبر 17, 2021
نمایش همه

انواع کرکره برقی مدرن درب پارکینگ

کرکره برقی مدرن نوعی از درب است که می توان از آن ها برای مصارف ساختمان یا تجاری استفاده گردد درب کرکره ای برای نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی شده کرکره های اتومات برقی بسیار قوی و ماندگار هستند وبرخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و واحدهای تجاری مورد استفاده قرار می شوند می توانند در به کار گیری مداوم، مقاومت کنند. به علت وزن کمتر و سهولت جابجایی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های فلزی سنگین وزن میباشند همین طور هزینه کرکره برقی نیز مناسب میباشد.

انواع کرکره برقی مدرن درب ورودی

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی نوعی کرکره برقی است که منبع تغذیه آن موتور بوده و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت می کند. کنترل کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب میشود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره اتوماتیک را می توان برای هر شرایط آب و هوایی متنوع استفاده کرد عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد. کرکره اتماتیک نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی در بین مصرف کنندگان دارد که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ،پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های متنوع و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میگردند.

کرکره اتوماتیک

قیمت کرکره برقی

کرکره ها و درهای برقی بصورت استاندارد طراحی میشوند و نصب آنها بسیار ساده بوده و ابعاد متفاوت و در بعضی موارد طرح ها متناسب با نیازهای فردی تولید می شود. ممکن است کرکره برقی مغازه و درها با توجه به انتخاب شما طراحی شوند. حتی نام تجاری یا لوگوی خود را روی دیافراگم یا درب درج کنید ، به طوری که آرم یا نام بیزینس شما بر روی آن نشان داده شود. این کار به عنوان یک هدف مفید برای بازاریابی شغل شما ، که حتی در ساعات خارج از کار برای شما تاثیرگذار خواهد بود ، عمل می کند.

قیمت کرکره برقی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸