کاربرد جک بازویی درب پارکینگ
جولای 19, 2021
بهترین کرکره برقی اتومات پارکینگ کدام است؟
جولای 21, 2021
نمایش همه

آشنایی با جک درب برقی پارکینگ

جک پارکینگ یال مدل X2

جک پارکینگ شرکت یال از جمله بهترین جک های پارکینگ بازار است که قدرت وکیفیت بالایی دارد.موتور جک پارکینگ یال توان کشش ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب تا ۲ متر دارد.به علت افقی بودن موتور ان نیاز به کنده کاری کمتری برای نصب دارد همچنین این جک پارکینگی از مدار قدرتمند و با کیفیتی بهره میبرد.گارانتی جک پارکینگ یال ۳ سال است و یک سال نیز کارانتی تعویض دارد.این جک در دو مدل یال X1 و X2 تولید میشود.محل کلید خلاص کن در جک درب برقی پارکینگ یال بر روی جک و با فاصله نسبت به انتهای جک قرار گرفته تا خلاص کردن جک به راحتی امکان پذیر باشد. با باز نمودن درپوش محل خلاص کن می توان کلید سوئیچی هر جک را جهت آزاد کردن جک استفاده نمود.فرم این محصول به گونه ای است که برای نصب نیاز به فضای کمتری جهت کنده کاری نیاز است.

جک پارکینگ کرج

موارد مهم در خرید جک درب پارکینگ

۱- اولین نکته در خرید انواع جک درب پارکینگ ،وزن درب پارکینگ می باشد. چون اگر جک متناسب با وزن درب شما باشد در هزینه هایتان به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد.

۲- هرچه وزن درب اتوماتیک کمتر باشد، هزینه جک هم کم می شود.

۳- مسئله بعدی در خرید جک، میزان قطعی برق منطقه می باشد، باید جک های ۲۴ ولتی استفاده کنید چون دارای باتری پشتیبان هستند.

۴- وجود ریسیور هایپینگ می باشد، باعث می شود تا سارقان به راحتی نتوانند سیستم را هک کنند و به تنظیمات شما دسترسی پیدا کنند.

خرید انواع جک درب پارکینگ در تهران و کرج

جک کنترلی درب پارکینگ

جک درب پارکینگ تک لنگه و دو لنگه

جک های لولایی در دو نوع در بازار عرضه می شوند. جک های تک لنگه و جک های دو لنگه. در واقع، کارشناسان نصب جک پارکینی در هنگام نصب به نوع دستگاه و عرض هر لنگه از درب و وزن آن توجه می کنند. همچنین، تعداد دفعات باز و بسته شدن جک در طول روز نیز مهم است. اگر درب فروشگاه یا خانه تان سنگین است و رفت و آمد زیادی انجام می شود، بهتر است از جک های درب پارکینگ  استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸