نصب پنل کرکره برقی اتومات
آگوست 4, 2021
معرفی انواع تیغه کرکره برقی
آگوست 7, 2021
نمایش همه

آشنایی با انواع تیغه های کرکره برقی

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می توان از دو مورد موتور و تیغه های اشاره کرد انواع تیغه کرکره برقی که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات هستند به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های کرکره برقی از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری میباشد که در کیفیت های متنوع در بازار موجود هستند تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک بوده که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبلار میباشد که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می شود نوع دوم موتور ساید است که برای اماکنی با تردد بالا و یا ابعاد بزرگ استفاده می گردد و نوع سوم موتور سانترال کرکره برقی است که می توان برای تردد های بالا نیز استفاده نمود.

نصب کرکره برقی

نصب انواع کرکره برقی :

بهترین راه نصب صحیح درب های کرکره برقی
بهترین راهکار برای اطمینان از نصب صحیح درب های کرکره برقی این است که شما از طریق نصاب های حرفه ای یک شرکت نصب کننده حرفه ای استفاده نمایید.

اجرای کرکره برقی

مزیت استفاده از انواع کرکره اتومات :

فروشگا های تجاری معمولا اهداف سارقین میباشد اگر صاحب فروشگاه یا رستوران هستید ، طبیعتاً می خواهید از حداکثر امنیت در محل کار خود اطمینان داشته . درها و کرکره های برقی سطح امنیت مورد نیاز را فراهم می کنند. ویژگی های امنیتی آن که درز درها ، شیشه ها و دیوارها را می پوشاند، محافظت بیشتری را ایجاد می کنند. به غیر از سارقین ، درهای کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر آب و هوا و ورود گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند. بعضی از مردم برای مصارف مسکونی از کرکره برقی برای پنجره‌هایشان (کرکره‌ی پنجره )نیز استفاده می‌کنند، استفاده از کرکره‌ی پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان می‌تواند آلودگی‌‌های صوتی موجود در محل را کاهش دهد، از دیگر مزایای کرکره برقی برای پنجره افزایش امنیت، کاهش آلودگی ناشی از گرد و غبار، و همچنین همسان سازی دمای محیط را می‌توان نام برد.

درب جک دار پارکینگ چه مزیتی دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸