خرید و فروش اینترنتی کرکره برقی
23 اکتبر 2021
برق اضطراری کرکره برقی
23 اکتبر 2021
نمایش همه

ابعاد مناسب درب کرکره ای پارکینگ

انواع کرکره برقی
تفاوت اصلی در ابعاد مناسب درب کرکره ای پارکینگ در موتور و تیغه های آن ها میباشد. انواع تیغه کرکره اتوماتیک که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می باشند، به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های درب کرکره ای از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری میباشدکه مناسب برای در کرکره ای پارکینگ میباشد که در کیفیت های متنوع در بازار موجود هستند تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبولار است که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می گردد.

درب پارکینگ خرید کرکره برقی

 

کرکره برقی مغازه 

از انواع کرکره برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده کرد . کرکره برقی مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم است، در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه حائز اهمیت است ایآن ن است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم تولید شده باشد تا دارای ماندگاری بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم .

درب کرکره ای پارکینگ

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود و بازو بست میگردد. موتور کرکره اتومات را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل کرد . کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده از کرکره برقی باعث امنیت دار شدن یک مکان در برابر سرقت می شود. نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا