بهترین برند جک درب برقی حیاط و پارکینگ کدام است؟
31 اکتبر 2021
کنترلی کردن درب منزل به چه معناست؟
1 نوامبر 2021
نمایش همه

آشنایی کاربرد برقی کردن درب پارکینگ چیست ؟

 

قیمت برقی کردن درب پارکینگ متفاوت است . خرید جک درب ورودی پارکینگ با توجه به برند جک متغیر است . جک های پارکینگی ارزان قیمت دارای کارایی محدود میباشند و اکثرا ساخت داخل هستند بهتر است که از درب اتوماتیک ارزان قیمت برای اماکن کم تردد استفاده شود . اماکن کم تردد شامل خانه های ویلایی، ساختمانهایی با واحد های کم است که کمتر از ۲۰ بار تردد در روز دارند.

کاربرد برقی کردن درب پارکینگ

قیمت جک درب پارکینگی

بهترین جک درب پارکینگ با نام های جک برقی، جک پارکینگی و جک دربازکن شناخته می گردد که مشخصات خرید و نصب جک درب فلزی حیاط متفاوت است . قیمت جک برقی ورودی حیاط یا جک پارکینگی و جک ریلی درب فلزی حیاط با توجه به مارک جک پارکینگ است. قیمت جک بازویی درب پارکینگ با توجه به کیفیت و وزن قابل حرکت درب ورودی پارکینگ و نوع ایرانی و خارجی آن متفاوت است .

قیمت جک درب پارکینگ

جک های پارکینگی ۲۲۰ولتی

این جک های پارکینگی با برق ۲۲۰ولت شهری کار میکنند و از ترانس داخل تابلو مدار فرمان خبری نیست.ساختار و استفاده این جک های پارکینگی از استاتور های سیم پیچی شده و تعدادی از قطب های مختلف برای داشتن دور متفاوت و دارای روتورهای قفسه سنجابی است.این جک های پارکینگی دوام بالاتری و اصطحلاک کمتری دارند زیرا داخل آن از کلکتور و زغال استفاده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا