قیمت جک ریموت کنترلی درب حیاط چقر است؟
نوامبر 1, 2021
جک برقی بیرون بازشو درب پارکنیگی چه ویژگی دارد؟
نوامبر 2, 2021
نمایش همه

آشنایی با جک پارکینگ تک لنگه و دولنگه و سه لنگه درب حیاط

به کارگیری از قفل برقی در تمام جک های پارکینگی امنیتی میتواند سبب افزایش امنیت شود و ایمنی را افزاش دهد اما در بسیاری از موارد نادر که افراد نمیخواهد هزینه ای برای اتومات کردن درب کنند مبتوانند از قفل برقی استفاده نکند و در بعضی مواقع ضروری است . جک های پارکینگی در درب های تک لنگه و دولنگه اگر طول هر لنگه ۱/۵متر بیشتر باشد از قفل برقی میتوان استاده نکرد چرا که بازوی جک پارکینگی تا نزدیک مرکز درب امده و ناحیه بالایی ایجاد میکند و پشت درب را کاملا پر میکند ولی برای لنگه های بیشتر خیلی بهتر است که نصب گردد اما در درب های تک لنگه که معمولا طول انها بیشتر از ۲متر است حتما باید قفل برقی نصب شود .

جک پارکینگ تک لنگه درب حیاط

 

جک پارکینگ دولنگه درب حیاط

چشمی جک پارکینگی چیست و چه مزیتی دارد ؟

اجزای مهم برای جک پارکینگی چشمی است که به کمک اشعه مادون قرمز کار می کند. چشمی برای تشخیص باز یا بسته بودن درب اتوماتیک و همچنین توقف درب در هنگام عبور غیرمعمول هنگام بازو بسته شدن درب، استفاده می شود.فتوسل های مادون قرمز جزء لازم و ضروری برای سیستم جک پارکینگی اتوماتیک می باشند. فتوسل ها و دیگر مکانیزم های حسگر برای تشخیص دادن و ردیابی نمودن موقعیت هاطراحی شده اند.

چشمی جک پارکینگی چیست

برترین مارک خارجی و ایرانی جک برقی پارکینگی کدام‌اند ؟

برندهایی نظیر فادینی فک و پروتکو در ایران موجود میباشند که برند فک از برندهای برتر و مشهور جهانی میباشد که خوشبختانه در بازار ایران موجود است. این برند سابقه طولانی در تولید جک پارکینگ و انواع درب‌های اتوماتیک دارد؛ اما به علت شهرت برندهای برتر جهانی نمونه‌های تقلبی زیادی را با این برندها تولید می‌کنند که در حین خرید جک باید توجه کنید که از فروشگاه های معتبر خریداری کنید .

کرکره برقی اتوماتیک چه مزیتی دارد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸