مزیت و ویژگی جک برقی درب محوطه حیاط
نوامبر 2, 2021
بررسی سرویس جک درب ریموت کنترلی درب حیاط
نوامبر 2, 2021
نمایش همه

آشنایی با جک اتوماتیک و راهنمایی خرید جک درب

راهنمای خرید جک درب پارکینگ یا جک برقی پارکینگ ریلی و جک درب حیاط بازویی درب های اتوماتیک که به صورت هوشمند باز و بسته می گردند و به دو شکل مورد استفاده قرار می گیرند. ۱: ریموت دستی ۲: حسگر چشمی. درب های جک دار برقی (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد. با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی خود، از یک ریموت دستی استفاده می کنند.

خرید جک درب برقی

ساختار موتور جک بازویی به چه شکل است؟

ساختار موتور جک درب بازویی به این گنه است که در حین باز و بسته شدن صدای کمی ایجاد و امنیت پارکینگ را چند برابر کرده و برای تولید جک بازویی از مواد اولیه ای استفاده شده که سبب شده به راحتی و بدون گیر کردن درب باز و بسته گردد و طول عمر طولانی داشته باشد. پس در حین خرید بهترین مارک جک درب پارکینگ، جکی را انتخاب کنید که موتور آن با میزان تردد و وزن درب تناسب داشته باشد.

نواع جک درب پارکینگی

 

ساختار جک درب پارکینگی

موتور جک پارکینگ الکترومکانیک

جک الکترومکانیک درب پارکینگ جک هایی هستند که وظیفه اصلی آن ها تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی است روند کلی عملکرد جک الکترومکانیک بر اساس حرکت رتو و چرخدنده است .همان طور که یاد شد قطعه رتو در داخل استاتور قرار گرفته و با ایجاد میدان مغناطیسی چرخ دنده را به حرکت در میاورد.جنس چرخدنده از برنج و یا پلاستیک بوده که حرکت چرخشی ایجاد شده را به قطعه ای به نام میل ماردان منتقل کرده و آن را به چرخش در میاورد.

بهترین درب کرکره ای اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸