خانه » حفاظ دیواری » حفاظ دیواری شاخ گوزنی 09194000419

حفاظ بوته ای نسل جدید نرده های دیواری
محصولی از شرکت سازه تک می باشد
حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی همانند بوته ی خار دارای ارتفاع ( 60-70-80-100 سانتی متر ) وعرض ( 50-60 سانتی متر ) و شاخ و شاخک ( 10 سانتی متر ) می باشد که نوک تمام آنها تیزشده و برروی دیوار ( به شکل7 ) نصب می گردد. به طوری که سطح کل دیوار را پوشش داده و برخلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین دستگیره برای بالارفتن و جای پا برای ایستادن بر روی دیوار را دارد و حیاط را به شکل زندان درمی آورد، زاویه شاخک ها و خارها ی این حفاظ های بوته ای طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قراردادن دست و پا و بالا رفتن از دیوار را نمی دهد.
این محصول شرکت سازه تک دارای ایمنی منحصر به فرد است که مورد تایید پلیس پیشگیری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیرممکن است .

حفاظ بوته ای, حفاظ خاری , حفاظ نا منظم

حفاظ بوته‌ای تولیدی شرکت سازه تک دارای تنوع در زیبایی، ساختار و رنگ‌به دلخواه مشتری می‌باشد.
محصولات تولیدی شرکت سازه تک قابلیت کاربرد در فرودگاه‌ها، مجتمع‌های ساختمانی و اداری، مدارس، زندان‌ها، هتل‌ها، ویلاها و منازل شخصی و … را دارد.
در هر متر از حفاظ بوته‌ای تولیدی شرکت سازه تک 80 تا 130 پیکان برنده از ملک شما محافظت می‌کند که در ارتفاع های مختلف قابل ارائه می باشد.
امکان کاشت گیاهان رونده همچون یاس، پاپیتال، سیسوس، تمشک و …برروی حفاظ های بوته ای وجود داشته که زیبایی فضا را دو چندان می‌کند.
نصب کامل درمحل پروژه کمتراز24 ساعت
قابلیت اجرا درمکان های مختلف
جایگزین مناسب برای نرده های قدیمی
کیفیت بی نظیر وایمنی بالا
تاثیر بی نظیردرزیبا نمائی مکان
ازدیگرویژگیهای این صنعت نوین درفارس می باشد.

یک دیدگاه بگزارید